Goodyear EfficientGrip Compact: економічні літні шини

Goodyear EfficientGrip Compact: економічні літні шини

07.04.2017

Goodyear EfficientGrip Compact є однією з останніх новинок виробника шин з Північної Америки і призначена для експлуатації в літню пору року легковими автомобілями класу компакт. Модель відноситься до лінійки топлівоекономічних шин, а серед її ключових особливостей можна виділити малюнок протектора, спроектований з урахуванням характеристик малолітражних авто, що в принципі і відображено в самій назві моделі терміном « compact ».

Асиметричний тип протектораПрі візуальному аналізі протектора не виникає сумнівів в його симетричності адже ліва і права плечові зони, здавалося б, абсолютно ідентичні, але на боковині нанесена позначка « inside », характерна тільки дл я асиметричних шин. Крім того можна припустити, що каркас має особливу конструкцію, в наслідок чого виробник наніс відповідний маркер. Отже, установку на автомобіль потрібно робити відповідно до вищевказаної маркування, тобто стороною « inside » всередину. px;">

Позначення на зовнішній і внутрішній сторонах покришкі. На зовнішній стороні замість « outside » розміщена емблема яка вказує на топлівоекономічность покришки і, як наслідок, на її екологічність, тобто на знижені викиди СО2 в атмосферу в процесі експлуатаціі. Разработчікі не надають інформації щодо особливостей даної асиметричній конструкції, але блоки зовнішньої і внутрішньої плечових зон мають покрокове розташування щодо сторін і хаотичну ширину. Визначити закономірність зміни ширини блоків так і не вдалося. Так ширина блоків зовнішнього плеча коливається від 1,9 мм до 2,9 мм, а ширина блоків внутрішнього плеча коливається в діапазоні від 2 мм до 3 мм, різниця дуже незначна, але вона є. Пошаговость розміщення блоків знижує вібронагруженность і покращує їздовий комфорт.

Ширина блоків протеткораПомімо цього, у виробництві даної моделі застосовані сучасні легкі матеріали, що знижують загальну масу автошини та зменшують опір коченню, що сприяє економії палива. – Вагома перевага при виборі покришок, особливо для економних водіїв, чи не так? Знижена дистанція гальмівного шляху на сухому і мокрому асфальте. Блокі протектора порізані достатньою кількістю тонких прорізів (ламелей), які формують додаткові крайки зачеплення при контакті покришки з полотном дороги. Крім того, ці ламелі виступають в ролі численних дренажних канавок, що відводять воду з плями контакту, своєрідно сприяючи осушенню контактної поверхні, покращуючи сцепленіе. Вдобавок, протектор автошини Goodyear EfficientGrip Compact оснащений двома поздовжніми каналами з округлою формою стінок, що прискорює протікання води і виведення її наружу. Шірокое центральне реброЦентральная зона протектора літньої покришки Goodyear EfficientGrip Compact оснащена потужним ребром збільшеної площі. Така конструкція покращує в шині безліч важливих показників: підвищується курсова стійкість, знижується опір коченню, зменшується деформація протектора, скорочується час реакції шини на повороти руля. В підсумку можна виділити основні особливості Goodyear EfficientGrip Compact: EfficientGrip Compact ідеально підходить для невеликих легкових авто, особлива форма конструкції каркаса підвищує енергоеффектівность. безопасное рух під час опадів, швидке гальмування на мокрій дорогеповишенная стійкість до зношування за рахунок застосування сучасних матер іалов. Целевая аудіторіяТіпоразмериАвтомобіліКонкуренти175/70R13 82TLADA, Chevrolet Kalos, AVEO, Lanos, Sens і др. Bridgestone Ecopia EP150Kumho Ecowing ES01 KH27Nexen N &# 39; Blue HDFulda EcoControl HPMichelin Energy XM2175/65R14 82TLADA, Chevrolet Kalos, AVEO, Lanos, Sens, Fiat 500 , Citroen C2, Citroen C3, Ford Fiesta, Honda Jazz, Renault Kangoo, Renault Twingo і др. 185/65R14 86TChevrolet Lacetti, Citroen Berlingo, fiat Panda, Fiat doblo, Hyundai Accent, Kia Rio, Lada Priora, Skoda Roomster і ін. 185/65R15 88TCitroen C3, Dacia Sandero, Dacia/Renault Logan, Fiat Punto, Fiat Grande Punto, Fiat Linea, Fiat Doblo, Hyundai I30, Hyundai Elantra, Nissan Ешшвфб Opel Corsa, Peugeot Partner, Renault Kangoo, Renault Clio і др. На наш склад потрапили покришки з « свіжої » датою виробництва і випущені на європейському заводі Гудієра в Польщі. Завод Гудієра в Польщі не тільки не закрився, але і продовжує успішно працювати, нарощуючи обороти з кожним роком.

Країна виробник - Польша.Глубіна протектора складає практично 7 мм, вельми стандартний показник для літньої гуми. px;"> Глибина протектора майже 7 мм.Купіть літні автошини Goodyear EfficientGrip Compact можна в нашому інтернет магазині за допомогою онлайн замовлення або дзвінка на безкоштовний номер 0   800   303   336. Крім того у вас є можливість застрахувати покришки на 12 місяців від будь-яких пошкоджень.px;">