Kumho WinterCraft WS31 - огляд зимової шини

Kumho WinterCraft WS31 - огляд зимової шини

23.06.2016

Розпал літа – час писати про зимові шини, благо цього є причини. Вся справа в тому, що південнокорейський виробник Kumho Tyres до асортименту зимової лінійки додає дві нові моделі - WinterCraft WP71 і WinterCraft Ice WS31. З WP71 ми вже встигли познайомити читачів (огляд знаходиться тут), отже, темою нагальною для нинішньої статті стане друга новинка - WS31. Пока мами з дітьми гріються на сонечку у морських берегів, тата, озброївшись смартфонами, планшетами або іншими засобами комунікацій, можуть поєднувати приємний відпочинок з корисною інформацією, вже зараз підшукуючи зимові шини. І, як завжди, в думках крутиться всім відоме прислів'я « готуй сани влітку … ». Тому давайте до справи.

WinterCraft SUV Ice WS31 – зимова шиповані покришка, яка вийде на ринок до майбутнього холодного сезону 2016-2017 року та орієнтована на автомобілі підвищеної прохідності, тобто кросовери, позашляховики або, як останнім часом їх люблять позначати, SUV-и. WS31, в першу чергу, звертає на себе увагу дизайном протектора, який, як дві молекули окису водню, схожий на вже відому легкову покришку WinterCraft ice Wi31. Але ж історія знає безліч моделей, що випускаються спочатку тільки в т/р для легкових авто, після чого виробник ухвалював рішення розширювати асортимент розмірів інтегруючи розробку, як в даному випадку, з ринком SUV-ів. Наприклад, Kumho I`zen KW31 проводиться, як для легкових, так і для позашляхових автомобілів. У такому підході є досить багато позитивних сторін, так як застосовуються технології, крім офіційних заводських випробувань, вже випробувані в реальному повсякденному їзді, після чого фахівці приймають обґрунтоване рішення в розширенні ринку збуту тієї чи іншої моделі. Тому інженерна група Kumho вирішила не відходити від традицій і випустила WinterCraft SUV Ice WS31, повною мірою використовуючи практику виробництва і технології Wi31. Відмінності полягають лише в зміні маркування назви, тобто « i » замінена на « S » і в кількості типорозмірів. Власники повнопривідних « пройдисвітів » зможуть придбати новинку в 14 типорозмірах з посадочними діаметрами від R16 до R20, шириною протектора від 215 до 285 і висотою боковини від 40 до 70. Теперь ж давайте поговоримо безпосередньо про призначення покришки. WinterCraft Ice WS31 являє собою сучасний продукт, призначений не тільки для забезпечення прохідності і безпеки на зимових дорогах, але і для комфорту, незважаючи на те, що є шипи. Весь секрет у інноваціях. Справа в тому, що направлений протектор містить цілих двадцять рядів шипів, асиметрично розкиданих по контактної площини. По-перше, така конфігурація дозволяє максимально поліпшити зацеп на льоду, гарантуючи мінімальний прослизання колеса при розгоні або гальмуванні, а по-друге, шумообразование стало набагато менше за рахунок зниження питомої тиску. Резіносмесь протектора і пружна, і еластична одноразово, що дозволяє шипів надійно триматися в отворах і в той же час, як би, ховатися при збільшенні швидкісних режимів під час їзди по розчищеної дорозі, підвищуючи акустичний комфорт.

Крім того, виробник заявляє про оновленому дизайні шипів, що сприяє поліпшенню гальмівних характеристик на льоду за рахунок прискореного відведення крижаної крихти з плями контакту шипа з льодом. Найімовірніше, що на нашому ринку покришка буде доступна як в шиповану, так і в нешипованной модифікаціях. Варто зазначити, що без шипів WS31 проявить « среднескандінавскіе » характеристики і буде вміло справлятися з їздою по мокрому снігу, асфальту і ідеально підійде для мінливого зимового клімату, коли часто переважають близьконульових температури і часта відлига. У шипованому виконанні WS31 гарантовано виступить справжньою " скандинавка "   для найсуворіших умов. px;">

Далі, одним з важливих елементів в конструкції зимових шин є ламелі, так як саме вони сприяють поліпшенню чіпкості протектора під час контакту з льодом або щільним снігом. Ламелі нарізані за технологією Honeycomb 3D Sipe і здатні максимізувати зачіп, зберігаючи жорсткість блоків і покращуючи чуйність шини на кермові реакції. Зверніть увагу, в плечових зонах ламелі розташовані поперечно напрямку руху, а в центрі - під гострим кутом і перехресно між собою. Результатом такого рішення є найкраща передача тяги і більш ефективне гальмування, особливо на мокрій і слизькій дорозі. Останнім часом розробники гуми, на увазі інтенсивного збільшення швидкісних режимів, чистіших зимових доріг і інших чинників, намагаються створювати зимові шини з урахуванням підвищення якості керованості на розчищеному асфальті. 3D ламелі припадають, як ніколи, до речі, оскільки дозволяють сформувати додаткові кромки зацепа і одноразово блокувати зайву рухливість блоків, сприяючи шині витримувати значні динамічні навантаження під час стартів, гальмувань або маневрування. У WS31 3D ламелі мають форму бджолиних сот.

Що стосується системи водовідведення, протектор має безліч поперечних канавок з розширюється від центру до краю шириною. Подібна геометрія сприяє поліпшенню поведінки шини на снігу і мокрій дорозі, а направлений малюнок протектора з практично цільним центральним ребром і спеціальними блоковими підсилювачами підвищує тягу і стійкість на курсі по прямій. В цілому ж, поперечно розташовані широкі канавки нададуть вам повну впевненість при проходженні навіть найскладніших зимових перешкод (проїзд через снігові замети, глибокий пухкий сніг). При цьому для підвищення зимових характеристик протектор озброєний ще одним елементом – косими канавками, розташованими в середній зоні і виконують роль захоплень снігу, що особливо важливо під час здійснення маневрів (поворот, розворот, зміна смуги руху та ін. ).

Підводячи підсумки даного релізу, слід згадати про найважливіше, звичайно ж, про резіносмесі. Компаунд виготовлений в кращих традиціях і по арктичному рецептом з додаванням обложеної двоокису кремнію і спеціальних синтетичних волокон, що виконують роль мікроскопічних шипів. Також ці компоненти сприяють зростанню ефективності гуми на мокрій, слизькій дорозі, підвищенню стійкості до зношування і зниження рівня шумів. Поки ми в роботі і очікуванні надходження Kumho WinterCraft WS31 на наш склад, бажаємо всім автомобілістам захоплюючих літніх подорожей і рівних доріг. Читайте, аналізуйте, вибирайте!px;">