ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Michelin Energy Saver +: огляд літніх шин

03.05.2017

Шини для легкових автомобілів виробляються під десятками брендів на всіх континентах і кожному автомобілісту відомо, що вони, можуть ставитися до бюджетного сегменту, середнього або преміального. Преміальні виробники шин, намагаючись випередити час, інвестують колосальні кошти в розробку нових виробничих технологій. У числі лідерів шинної індустрії знаходиться компанія Michelin, яка почала свою діяльність понад 120 років тому і володіє 69 заводами по всьому світу. Сьогодні з конвеєрів сходить більше ніж 500 різних типів шинної продукції в щоденному обсязі, що перевищує 655 тис. Шин. Крім того шинний гігант володіє 5 випробувальними полігонами на територіях Франції, США та Іспанії, що дозволяють день у день удосконалювати свій продукт. До того ж, до дочірнім підприємствам Michelin відносяться BFGoodrich, Kleber, Riken, Pneu Laurent, Stomil-Olsztyn, Taurus, Tigar, Kormoran, Wolber і Tyremaster. Но, відступаючи від історії розвитку французької шинної компанії, поговоримо про представницю, безсумнівно, знаходиться в лінійці кращих елітних шин, а конкретніше про модель Michelin Energy Saver + G1, розробленої для легкових автомобілів різних класів і зобов'язується сформувати високий рівень акустичного комфорту і плавності ходу, без втрат в управлінні.

Отже, Michelin Energy Saver + є етней шиною 5-го покоління « топлівоекономічного сімейства », існуючого на ринку більше 20 років. Інженери компанії приділяють особливу увагу зниженню опору коченню, так як на його подолання доводиться приблизно 20% витрат горючего.Модель прийшла на зміну популярній покришці Energy Saver, що продається мільйонними річними обсягами. Energy Saver Plus має повністю ідентичний дизайн протектора, тобто, такий же як і у попередниці, в результаті чого не так просто, на перший погляд, відрізнити оновлену покришку. Але, в одному з найпопулярніших типорозмірів 195/65 R15 Energy Saver + має абсолютно неповторний протекторний малюнок. Незважаючи на візуальну схожість, шінодели не рекомендують встановлювати на одну вісь автомобіля ці дві моделі.Основние переваги Michelin Energy Saver +: - Робоча зона протектора має асиметричний тип, що підвищує якість їзди на мокрій дорозі і дає кращу стійкість на маневрах, оскільки плечові блоки зовнішньої і внутрішньої сторін мають значні розміри і практично поперечне розташування щодо направлення двіженія.- Завдяки застосуванню вдосконаленої резіносмесі, виробленої за технологією Eсo`N`Grip, вдалося знизить опір коченню і збільшити стійкість до зношування. Особливістю використовуваного компаунда є змінена молекулярна структура, за рахунок якої прискорюється розсіювання тепла і застосовані різні фіксуючі компоненти, що підвищують силу молекулярних зв'язків. Також, на економію палива впливає використання спеціального полімеру в нульовому шарі протектора.- Внутрішня конструкція автошини Energy Saver + була модернізована, в результаті чого, незважаючи знову таки на зовнішню схожість з попередницею (вибачте за повтор), пляма контакту стало більш геометрично правильним і площа його збільшилася на 10%. Така зміна вплинуло на підвищення якості зчеплення з дорогою і тягово-гальмівної динаміки на сухій і мокрій поверхності.- Використання комп'ютерного моделювання дозволило максимально прорахувати вплив навантажень на шину і розташувати елементи протектора таким чином, щоб автомобіль зберігав стійкість навіть під час здійснення складних швидкісних маневрів. - Розвинена система дренажних канавок мінімізує ймовірність аквапланування, прискорюючи відведення води з контактної зони, а наявність безлічі тонких прорізів на бл ках покращують чіпкість на мокрій дорозі. px;">

Тепер же хочеться звернути увагу на ексклюзив, а саме на унікальний протектор автошини Michelin Energy Saver + 195/65 R15.

особливості Michelin Energy Saver + 195/65 R15Із малюнка видно, що в розмірності 195/65R15 плечові блоки протектора мають іншу більшу форму і відкриті поперечні канавки. Тут розробники надійшли таким чином: збільшили блоки для підвищення жорсткості плеча, але розділили їх відкритими наскрізними канавками. Причому в канавках блоки теж з'єднані спеціальними містками. Таким чином стійкість до діагональним силам і до аквапланування знаходиться на дуже високому рівні. Внутрішнє плече порізане додатковим окружним каналом для кращої гідроевакуаціі і більшої тепловіддачі. На підставі поздовжніх каналів нанесені спеціальні тонкі ребра прискорюють проток води. Еластічность боковини є одним з явних відмінностей покришок Michelin в порівнянні з конкурентами. Не потрібно докладати значних зусиль, щоб вивернути навиворіт боковину. Але ж це говорить про м'якість ходу, мало хто з преміальних шиновиробник може похвалитися стільки високими показниками комфорту. До того ж підвищена гнучкість не означає більшу схильність пошкоджень на увазі механічних деформацій. В цілому ж, створена в кращих екотрадіціях компанії, літня шина Michelin Energy Saver + не викличе претензій у автовласників і надасть можливість повного контролю над дорогою і неперевершеного комфорту поряд з економією палива . До речі, модель неодноразово отримувала найвищі оцінки в тестах проведених такими відомими виданнями як TUV SUD та ADAC. Чітайте, аналізуйте, вибирайте. З повагою, Andrey_Tyres.

Повернення до списку