ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Nokian анонсував нові літні шини iLine

14.01.2016

Компанія Nokian представила нову модель iLine з лінійки екологічних шин для середніх і невеликих авто. Нова модель подарує водіям велику ефективність і комфорт. Підходить для дощового і посушливого літа. Навіть в самих екстремальних умовах літні шини iLine залишаються високоеффектівнимі. Інноваціонние канавки, отримані за допомогою ламелей клиноподібної форми, отримали назву вентурні. Зубчаста форма створює щільну мережу, яка збільшує площу зчеплення. Таким чином, шини iLine - це велика стабільність і відмінне зчеплення на дорозі.

літні шини будуть випускатися в 24 типорозмірах з посадковим діаметром 13-16 дюймів та індексом швидкості 190-210 км/ч. Купити нові екологічні шини можна буде, вже починаючи з весни поточного року. Отримайте задоволення від водіння і в дощову погоду, і під палючим солнцем. Модель iLine створена для країн Центральної Європи. Так само, як і інші моделі серії Line, має високі показники по аквапланування, низькій витраті палива. Компанія Nokian Tyres приділяє велику увагу розробці нових технологій. Це дозволяє показувати високі результати в тестуванні шін. Канавкі, розташовані в плечовій зоні між блоками протектора, демонструють чудові результати по збереженню зчеплення навіть в період сильних злив. Завдяки ВЕНТУРНА канавках відбувається дренаж води. Асімметрічность протектора також сприяє поліпшенню зчеплення при акваплануванні. Крім ВЕНТУРНА канавок, вода рухається по основним відкритим канавках, завдяки чому місткість збільшується і сприяє запобіганню аквапланування.

Шини iLine мають високу продуктивність при водінні, при цьому рівень шуму залишається низьким. У даній моделі використана одна з відомих технологій Silent Groove Design, знайома нам по шинам Hakka. У поздовжніх ребрах є поглиблення у формі півсфери, які покращують аеродинамічні властивості. Опір повітрю стає менше, робоча температура нижче, а термін служби вище. Це знижує рівень шумообразования. При великому пробігу досить відчутною стає економія палива. px;">

Поздовжні ребра сконструйовані таким чином, що відбувається поглинання внутрішнього і зовнішнього шуму. Форма поперечних канавок пригнічує неприємний звук. Компаунд iLine включає не тільки популярну силіку, але і масло сосни. Таке поєднання сприяє безпеці і екологічності. Забезпечується прекрасне зчеплення на мокрому дорожньому покритті і відбувається зниження температури. Тертя між молекулами в з'єднаннях зменшується. Купуючи шини iLine, водій отримує тривалий термін служби, економію палива і зменшені шкідливі викиди в атмосферу.

Використовується два індикатори безпеки. Індикатор безпеки водіння допоможе вам вчасно зрозуміти, коли їздити на ваших шинах вже небезпечно. Глибина протектора визначається за допомогою цифрового ряду від 8 до 3 мм. Будьте уважні. Чим менше глибина протектора, тим ризик небезпеки вище. Не допускайте стирання шин більше, ніж на 4 міліметри залишкової глибини протектора.

Введено додатковий індикатор аквапланування у вигляді краплі. У міру її зникнення зростає ризик аквапланування. При значному стиранні протектора в дощову погоду може виникнути водяний шар в зоні контакту, і як наслідок, часткова або повна втрата зчеплення. Такого індикатора у інших виробників нет. Преімущества: Безкомпромісна безпеку, Стабільний і тихий хід, Низький опір коченню, Економія палива, Послуги із захисту навколишнього среди. Інноваціі: ВЕНТУРНА канавки особливо ефективні при опорі акваплануванню. Через систему канавок, розташовану в плечових блоках, відбувається швидкий відтік води. Водяний шар в зоні контакту не встигає утворюватися, зчеплення продовжує залишатися високім. Состав компаунда, до складу якого увійшло масло сосни, забезпечує відмінне зчеплення на мокрому дорожньому покритті і зменшує витрату палива. Екологічна гумова суміш сприяє низькому опору коченню при будь-яких температурах. Підвищується ізносостойкость. Silent Groove Design дарує більш комфортну їзду, динаміку і комфорт. Напівсферичні поглиблення гасять шум автомобіля, як зовнішній, так і внутрішній. Робоча поверхня шини швидше охолоджується, зносостійкість покришки поліпшується.  

Повернення до списку