ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Огляд літніх шин Nokian eLine 2

04.01.2016

В кінці року, що минає компанія Nokian вирішила порадувати новою моделлю шин, яка буде доступна в наступному літньому сезоні. Прекрасні характеристики асиметричною моделі eLine 2 дозволяють з упевненістю говорити про хорошої керованості, відмінних зчіпних властивостях, комфорті, підвищеної економічності. Новие шини Nokian створювалися близько чотирьох років, це вдосконалена версія eLine. Як відомо, продукція eLine славиться своєю екологічністю і безпекою. Моделі покришок задовольняють різноманітні вимоги автолюбителів. Дивлячись на боковину шини   eLine 2, можна помітити дві літери « АА », що свідчить про найвищих оцінках за відмінне зчеплення на мокрій дорозі і опір коченню.

При виробництві eLine 2 був використаний ефект Coanda, який полягає в можливості водяного потоку змінювати свій напрям. Цей ефект застосовують в різних сферах, в тому числі, при конструюванні крил літаків і гоночних автомобілів. Канавки в плечовій зоні допомагають швидко відвести воду, значно зменшивши ризик виникнення аквапланування.  

За словами виробника, свої зчіпні особливості на мокрому дорожньому покритті дана модель зберігає і при значному зносі протектора.

Канавки трубчастої форми підвищують надійність контакту з шиною на мокрій дорозі. Подібний функціонал можливий завдяки введенню добавок силики в гумову суміш. Так звані « тихі боковини » пригнічують вібрацію, пов'язану з нерівним дорожнім полотном. Тому шум всередині салону отсутствует.Углубленія напівкруглої форми в бічних стінках забезпечують високу ефективність витрати палива. px;">

Ще одна перевага – це індикатор безпечного водіння. Як і раніше можна побачити ряд цифр, які будуть стиратися в міру експлуатації шини.

До цього творці додали ще й смужки червоного кольору, які стануть видимими лише тоді, коли глибина протектора сягне 4 міліметрів. Якщо ж червона смуга стане широкою – це знак до негайної заміни шин.  

Повернення до списку