ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Огляд зимової шини Cordiant Winter Drive 2

03.08.2020

Популярний виробник Cordiant представив свою нову модель Winter Drive 2, яка до початку зимового сезону 2020-2021 рр. надійде на вітчизняний ринок.


Winter Drive 2 розроблена для будь-якої зимової погоди


Cordiant Winter Drive 2Відповідно до твердження виробника, з цією шиною для автолюбителів прогноз погоди вже не страшний, так як можна експлуатувати дану покришку в будь-яких погодних умовах. Зміна клімату призвела до того, що протягом календарної зими погодні умови можуть часто змінюватися. Саме тому було вирішено розробити модель другого покоління популярної автошини Winter Drive.


Особливості моделі


Істотні відмінності в дизайні можна побачити неозброєним оком. Зміни торкнулися центральної частини протектора. Тут багато автолюбителів побачать популярний і улюблений малюнок «ялинку», який сприяє поліпшенню керованості і ефективному очищенню протектора від снігу, води і сльоти. Блокова структура і широкі об'ємні канали допомагають оперативно очищати робочу зону. У той же час безліч гострих країв блоків ефективно зчіплюються з дорожнім полотном.

Конструктори забезпечили протектор шини великою кількістю функціональних елементів, які створені на основі власного досвіду компанії і актуальних технологічних рішень. Компаунд розроблений з урахуванням експлуатації в мінливих погодних умовах, на дорогах з різним покриттям (сніг, лід, волога).

Дизайн шини створювався за допомогою комп'ютерного моделювання. Щільна ламелізація протектора просто необхідна на засніжених і зледенілих дорогах. Ромбообразні блоки мають спеціальний зубчастий контур, який створює додаткові зачепні грані і забезпечує надійне водіння на слизькій дорозі, допомагає легко вибиратися з колії.

Різні за розміром плечові блоки сприяють поліпшеному маневруванню. Тут знаходяться самозамикаючи тривимірні ламелі, які забезпечують необхідну жорсткість в поворотах.

Змінний крок, який був використаний інженерами, покликаний істотно знизити зовнішній шум, властивий для зимових покришок.

Повернення до списку