ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Зимові шини Taurus: короткий огляд новинок

25.06.2018

До зимового сезону 2018/2019 рр. буде розширено модельний ряд торгової марки Taurus. Серед новинок – шини для легкових і позашляхових автомобілів, дві з яких – Ice і SUV Ice з можливістю шипування, а дві інші - Winter і SUV Winter - нешиповані.   Представлені моделі мають схожий малюнок протектора. За словами виробника, їх привабливий дизайн і баланс основних властивостей відповідають сучасним тенденціям.   Ice і SUV Ice   Шини Taurus Ice і SUV Ice прийшли на зміну моделі 501. Сконструйовані для безпечного водіння в суворих зимових умовах.  

  Taurus Ice і SUV Ice володіють: Доброю тягою і гальмуванням на льдуВозможностью ефективно евакуювати частинки льоду з протектораСніженним опором коченню   Модель Ice буде проводитися в діаметрі 15-17 дюймів і SUV Ice - 16-18.   px;">   Winter і SUV Winter   Автошини Taurus Winter і SUV Winter прийшли на зміну моделі 601. Сконструйовані для безпечного водіння на території Європи. Підійдуть для різних зимових умов.   px;">

  Taurus Winter і SUV Winter володіють: Відмінними тягово-зчіпні свойстваміВозможностью ефективно запобігати аквапланування і слешпленінгСніженним витратою палива   Модель Winter буде проводитися в діаметрі 15-18 дюймів і SUV Winter   - 16-19.

Повернення до списку