ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

5 порад як отримати максимальну продуктивність шин

13.06.2022

"Машина забирає більшу частину бюджету" - Саме ця думка відвідує кожного автовласника, коли справа доходить до ремонту авто або придбання нового комплекту шин. Тому, на вашу увагу, 5 перевірених порад про те, як підвищити рівень експлуатації шин та заощадити бюджет.

  • Тиск


Перше і найголовніше – правильний тиск у шинах. Шини з різним тиском можуть заощадити пальне, так і підвищити його витрату. Також підвищується їх знос. У посібнику з експлуатації автомобіля є пункт, де вказано рекомендований рівень тиску в шинах. Рівень тиску вимірюють лише у "холодних" шин, безпосередньо перед початком поїздки. Рекомендується перевіряти тиск у шинах раз на місяць.

  • Розвал-сходження


Сходження — це кут повороту коліс по відношенню один до одного. Розвал – це кут між самою віссю та площиною обертання колеса. Відхилення колеса в одну зі сторін, загрожує не тільки вашій безпеці за кермом, але й несе небезпеку іншим автомобілістам. Наявність розвалу чи сходження коліс впливає на керованість транспортним засобом, маневровість, значно підвищується витрата палива. Також, тривала їзда на таких колесах, тягне за собою вихід із ладу робочих елементів підвіски.

  • Перестановка


Регулярно переставляючи шини місцями, відповідно до рекомендацій виробника, допоможе значно зменшити нерівномірне стирання протектора та значно збільшить термін експлуатації шин.

  • Балансування


Колеса, які втратили баланс, під час руху починають дратівливо вібрувати та віддавати биттям у кермо. Це не тільки викликає незручності, а й небезпечно втратою керованості автомобілем. Регулярне відвідування сервісу з електронним балансувальником убезпечить вас від небажаних пригод на дорогах, а також підвищать ходові характеристики шин.

  • Опір коченню

Чим менший опір коченню, тим вище експлуатаційний рівень шин. Для їзди на таких шинах не потрібно прикладати багато зусиль, завдяки чому значно заощаджується витрата палива.

Вибираючи шини з меншим рівнем опору коченню, ви значно скорочуєте витрати на паливо. Найкращий вибір для вашого авто та гаманця - Bridgestone Ecopia. Рівень опору коченню покращено на 36%, що при належному обслуговуванні та контролі допоможе заощадити значну частину бюджету.

Повернення до списку