ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Goodyear представила інноваційні шини в Женеві

03.03.2016

Geneva International Motor Show радує відвідувачів цікавими новинками. Так, компанія Goodyear запропонувала дві інноваційні моделі, розроблені з урахуванням безпеки.   Перша новинка - сферичні шини майбутнього, надруковані на 3D-принтері. Модель Eagle-360 створена для безпілотних автомобілів, які в найближчі роки будуть користуватися підвищеним попитом. Згідно незалежним опитуванням, через 20 років буде куплено близько 85 мільйонів безпілотників в світі. Особливістю моделі Eagle-360 є її унікальна форма, яка створює умови для ідеальної маневреності. Має спеціальний сенсор, який контролює дорожнє полотно і тут же передає цю інформацію на дисплей свого авто і інших машин, що знаходяться в безпосередній близькості. Тим самим підвищується безпека руху. Постійне вимірювання тиску, стеження за зносом дозволяють своєчасно замінити шини.   Серед основних переваг виробник відзначає відмінну маневреність. Машина з шинами Eagle-360 може рухатися не тільки вперед, але і в бік, міняти траєкторію, об'їжджати препятствія. Іспользуя здатність рухатися в різних напрямках, з шинами Eagle-360 можна буде без проблем припаркуватися на міських вулицях, не створюючи аварійні ситуації.

Вбудовані датчики постійно передають інформацію про дорожнє покриття, погодні умови. Здійснюється контроль тиску в шинах, регулюється рівномірний знос. Шина обертається на 360 ° ;. Плавний хід руху автомобіля забезпечується магнітної левітацією. Дизайнерами була використана технологія биомимикрия (« наслідування природі »). Малюнок протектора імітує відоме нам зображення людського мозку. Витіюваті лінії, вигнуті борозенки призначені для кращого зчеплення. Це забезпечує відмінну продуктивність водіння і опір акваплануванню.  

Друга модель, представлена ​​в Женеві – IntelliGrip. Чутлива до поверхні дороги, підвищує безпеку і продуктивність. Широко застосовуються датчики, спеціально розроблені для протектора. Своєчасно збирають інформацію про стан дорожнього покриття, здатні виміряти знос, врахувати тиск і температуру в шинах. В результаті шина стає чутливою до мокрій і слизькій дорозі, швидко реагує на повороти, скорочена довжина гальмівного шляху, використовуються системи для запобігання аварійних ситуацій.  

Повернення до списку