ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Легкосплавні диски RW: красиво, якісно, ​​надійно

14.08.2014

Щодо якості, можна сказати те, що воно забезпечується ретельним контролем як матеріалів використовуваних у виробництві, так   і всього технологічного процесу в цілому. Легкосплавні 
диски RW відрізняються міцністю і надійністю, при цьому вага дисків набагато легше, ніж продукція багатьох прямих конкурентів.

При проектуванні дисків окремо розглядається такий важливий аспект як «вентильованість» , тобто відведення гарячого повітря від гальмівних дисків. Велика увага цьому питанню приділяється з метою підвищення безпеки, адже від ефективної роботи гальмівної системи залежить
безпечне управління автомобілем. Прі проектуванні дизайну дисків виробником враховуються запити різних груп автовласників, як за віковими категоріями, так і з різних видів застосовності автомобілей. Тому серед асортименту продукції Racing Wheels для свого автомобіля може підібрати диски і господар спортивного купе, і власник сімейного бюджетного автомобіля, і володар кросовера або позашляховика . При цьому ціни на литі диски RW   з урахуванням їх якості та оригінальності досить « демократичні ».

Колісні диски Racing Wheels випускаються від 13 ” до 22 ” для безлічі автомобілів, тому, якщо Ви вирішили купити диски, без різниці R15, R16 або будь-якого іншого діаметру, рекомендуємо Вам ознайомитись з нашими пропозиціями, в яких литі диски RW займають особливе місце.

Повернення до списку