ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Кращі шиповані шини для зими (ТОП-5)

30.04.2020

ICE-CRUISER-7000s.jpgХто з автоаматорів не мріє «взути» свій автомобіль в кращу шиповку? Тільки як дізнатися, які автошини кращі, і які «цвяхи» найнадійніші? Для цього ряд експертів провели опитування серед «бувалих» водіїв, які віддають перевагу скандинавським покришкам. Вони розповіли, що середній період експлуатації кращих шин - 3 зимових сезони, а відсоток втрати шипів не повинен перевищувати 12%.

Отже, на п'яту сходинку цього рейтингу з втратою в 11% віднесена Nordman 7. Дана шина - подбренд фінської Nokian - визнаного світового експерта з зимових шипованих шин.

На четверте місце фахівці відносять Michelin X-Ice North. Вона втрачає близько 10% шпильок. Сама ж шина відрізняється комфортною і тихою їздою, хорошою курсовою стійкістю.

На третє, призове місце в рейтингу відносять представницю ганноверських шіноробів - Continental IceContact 2. Відмінна особливість всіх шипованих шин від Conti - вклеєні шипи. Але і втратить, за твердженням, експертів в ході експлуатації вона трохи - до 8%. Зате з цими шинами водій отримає чудову керованість в поєднанні з відмінними їздовими характеристиками на снігу, льоду і асфальті.

Кращою, ніж німецька, фахівці визнали японську Ice Cruiser 7000 от Bridgestone. Згідно з даними статистики за період експлуатації шина здатна втратити до 4% шипів. Зате водій зможе впевнено підкорювати сніжні покриви. Наявність міцної боковини дозволить уникнути всіляких механічних пошкоджень.

Переможцем серед усіх шипованих шин експерти назвали Nokian Hakkapeliitta 7 SUV. Ефективність даної моделі дуже висока, як на засніжених, так і заледенілих дорогах. При цьому втрата шипів складе приблизно 3% від загальної кількості.


Повернення до списку