Шини Continental Conti4x4SportContact

Шины Conti4x4SportContact
Ціна від:
грн/1 шт
Обрати типорозмір
Доставка
Доставка в партнерську мережу
Доставка в відділення перевізника "Нова Пошта"
Оплата
Оплата на місці
Післяплата
Бренд: Continental
Сезон: Летние
Працюємо с 9:00 до 18:00 без вихідних
Відправка протягом 24 годин
Більш 300 000 шин на складі

Continental Conti4x4SportContact


Літня шина Conti4x4SportContact призначена для позашляховиків і кросоверів. Одним з підтверджень її високих експлуатаційних характеристик служить той факт, що дана модель обрана в якості первинної комплектації поруч автомобільних виробників.

Німецьким концерном Continental при створенні даної покришки було використано ряд інновацій. Так, компаунд підібраний таким чином, що в залежності від режиму руху, гума може нагріватися або охолоджуватися. Якщо водій використовує рівномірний рух, то відбувається зниження температури одночасно зі зменшенням витрат палива. А при прискоренні відбувається поліпшення зчіпних властивостей.

Застосування синтетичних матеріалів в конструкції покришки дозволили зменшити вагу шини, що відбилося на її паливної економічності. Особливості дизайну шини (асиметрія в поєднанні з широкими плечовими зонами) забезпечують високу продуктивність на дорозі і роблять її особливо стійкою при здійсненні маневрів. Суцільне центральне ребро відмінно тримає курс при прямолінійній русі. Широкі дренажні канали ефективно вивільняють робочу зону від води, захищаючи від ефекту аквапланування.


Переваги:


  • Висока продуктивність в будь-яких умовах

  • Стійкість на швидкості до 300 км/год

  • Стійкість до ефекту аквапланування


Вигоди:


  • Підвищений комфорт

  • Низький рівень шуму


Continental Conti4x4SportContact:

Оставить отзыв!


ІНШІ МОДЕЛІ ПОТОЧНОГО БРЕНДА

ІНШІ МОДЕЛІ