Шини Dunlop SP Sport 01A

Шины SP Sport 01A
Ціна від:
грн/1 шт
Обрати типорозмір
Доставка
Доставка в партнерську мережу
Доставка в відділення перевізника "Нова Пошта"
Оплата
Оплата на місці
Післяплата
Бренд: Dunlop
Сезон: Летние
Працюємо с 9:00 до 18:00 без вихідних
Відправка протягом 24 годин
Більш 300 000 шин на складі

Dunlop SP Sport 01A


Розробка літньої шини Dunlop SP Sport 01A проводилася з урахуванням експлуатації на потужних легкових автомобілях в результаті чого ця модель має високотехнологічну конструкцію з застосуванням найсучасніших матеріалів. Одним із прикладів високотехнологічної конструкції, є малюнок протектора сконструйованого за принципом Tri-Area.

Особливість даної технології в поділі його на три функціональні частини, кожна з яких має певний набір функцій. Таким чином, зовнішня, внутрішня і центральна зони в значній мірі відрізняються по дизайну. На практиці подібне рішення відразу показало свої переваги - у шини зросла продуктивність на різних типах дорожнього полотна і незалежно від погодних умов.

Спортивні характеристики покришки забезпечуються посиленою конструкцією каркаса, здатної впевнено протистояти впливу відцентрових сил і зберігати правильну форму покришки в режим будь-яких швидкостей і навіть при надшвидкому, різкому розгоні. У підсумку можна виділити основні особливості покришки Dunlop SP Sport 01A:асиметричний дизайн, міцний, але полегшений каркас, висока продуктивність і паливна економічність.


Вигоди:

  • Безпека
  • Комфорт

Переваги:​​

  • Збалансовані спортивні характеристики
  • Відмінна курсова і бічна стійкість
  • Низький опір кочення

Dunlop SP Sport 01A:

Оставить отзыв!


ІНШІ МОДЕЛІ ПОТОЧНОГО БРЕНДА

ІНШІ МОДЕЛІ