Шини General Snow Graber +

Шины Snow Graber +
Ціна від:
1 893 грн/1 шт
Обрати типорозмір
Доставка
Доставка в партнерську мережу
Доставка в відділення перевізника "Нова Пошта"
Оплата
Готівкою
Післяплата
Бренд: General
Сезон: Зимние
Діаметр: R16 - R17
Кіл-ть типорозмірів: 2
Працюємо с 8:00 до 20:00 без вихідних
Відправка протягом 24 годин
Більш 300 000 шин на складі

General Snow Grabber Plus


General Snow Grabber Plus – зимова фрикційна шина для позашляховиків і кросоверів. Виробництво моделі було розпочато в 2017 році.

Центральна частина протектора складається з трьох ліній спрямованих блоків неправильної форми. Це сприяє відмінній тязі і продуктивності на зимових дорогах.

У порівнянні з моделлю-попередницею, збільшився термін служби шини, покращилися їздові характеристики, підвищилася надійність зчеплення на снігу і льоду. Так, зчеплення зросла на 16%, а витрата палива знизилася на 12%. Довжина гальмівної дистанції стала коротше на 8%.

Найкраще гальмування досягається завдяки великій кількості крайок-зачепів, які утворюють зигзагоподібні ламелі. Це надає автомобілю велику стійкість і маневреність на різних зимових дорогах.

Тягові здатності шини збільшують подовжені плечові блоки, між якими розташовані розширюються до плечових зон дренажні канали. Збільшений обсяг дренажних каналів дозволяє оперативно і ефективно здійснювати відведення води і снігових мас за межі робочої зони.

Міцність конструкції була підвищена завдяки металевому брекері високої жорсткості. Це охороняє шину від механічних пошкоджень і деформації. Пошкодження бічних зон при зіткненні з бордюрами зведені до мінімуму.

До складу компаунда даної моделі були включені різні присадки, що сприяють підвищеної морозостійкості шини. Гума вийшла міцна, еластична, що позитивно відбилося на тривалості експлуатації.


Переваги:


  • Скорочений гальмівний шлях
  • Високе зчеплення
  • Надійне водовідведення

Вигоди:


  • Зносостійкість
  • Тривала ходімость
  • Паливна економічність

General Snow Graber +:
Діаметр :
АРТИКУЛ ТИПОРОЗМІР Макс. навантаження: Індекс швидкості: КІЛЬКІСТЬ ЦІНА
23147 235/70R16 106 T 12 шт.
2718грн/шт
АРТИКУЛ ТИПОРОЗМІР Макс. навантаження: Індекс швидкості: КІЛЬКІСТЬ ЦІНА
38808 235/60R17 106 H 8 шт.
2877грн/шт

Оставить отзыв!


ІНШІ МОДЕЛІ ПОТОЧНОГО БРЕНДА

ІНШІ МОДЕЛІ