Шини GoodYear Ice Navi Zea II

Шины Ice Navi Zea II
Ціна від:
грн/1 шт
Обрати типорозмір
Доставка
Доставка в партнерську мережу
Доставка в відділення перевізника "Нова Пошта"
Оплата
Готівкою
Післяплата
Бренд: GoodYear
Сезон: Зимние
Працюємо с 8:00 до 20:00 без вихідних
Відправка протягом 24 годин
Більш 300 000 шин на складі

Goodyear UltraGrip Ice Navi Zea 2


Goodyear UltraGrip Ice Navi Zea 2 – зимова нешипована шина для європейських зим. Орієнтована модель на легкові автомобілі.

Асиметричні спрямовані шини стійкі і безпечні на зимових дорогах. Щільна ламелізаціі протектора сприяє утворенню великої кількості крайок зачеплення, що збільшують тягові властивості. Відмінна курсова стійкість і коротка гальмівна дистанція є безперечними перевагами даної шини.

Гострі грані різноспрямованих канавок і прорізів покращують поздовжнє і поперечне зчеплення. Самі канали сприяють більш ефективному водовідведенню. Гарну маневреність і впевненість при входженні в поворот забезпечують потужні плечові блоки.

Розробники використовували ряд інноваційних технологій, спрямовані на безпеку і надійність шини. В протектор були додані спеціальні полімери, які виконують роль мікрошипів. Використання цієї технології, крім поліпшеної тяги на льоду, знизило рівень шуму.

У складі гумової суміші Zea Hybrid, за словами виробників, лежить силика, яка сприяє еластичності протектора, більш високою морозостійкості, підвищення зносостійкості шини.


Переваги:


  • Відмінні тягово-зчіпні характеристики на льоду і снігу
  • Хороша маневреність при входженні в поворот

Вигоди:


  • Акустичний комфорт
  • Тривалий термін служби

GoodYear Ice Navi Zea II:

Оставить отзыв!


ІНШІ МОДЕЛІ ПОТОЧНОГО БРЕНДА

ІНШІ МОДЕЛІ