Шини Nexen N'Blue HD

Шины N'Blue HD
Ціна від:
грн/1 шт
Обрати типорозмір
Доставка
Доставка в партнерську мережу
Доставка в відділення перевізника "Нова Пошта"
Оплата
Оплата на місці
Післяплата
Бренд: Nexen
Сезон: Летние
Працюємо с 9:00 до 18:00 без вихідних
Відправка протягом 24 годин
Більш 300 000 шин на складі

Nexen (Roadstone) N'Blue HD


Nexen (Roadstone) N'Blue HD - літні шини для легкових автомобілів класу А, B і С, мають високий рівень комфорту, керованості і економії палива, так як ставляться до лінійки N'Blue, однією з основних особливостей якої є якісні показники енергоефективності. Модель має асиметричний малюнок протектора, який проявляє свої кращі властивості на асфальтованих дорогах. Чотири глибоких каналу прискорюють процес виштовхування води з плями контакту. Також в них зосереджені спеціальні перемички, які відповідають за стійкість покришки на дорозі.

Для кращої бічної стійкості плечові блоки були розділені, відведення води став більш ефективним. Спеціальний виступ на початку каналу працює як резонатор шуму, роблячи покришку N'Blue HD більш комфортною.

Варто відзначити, що дана модель має низький опір коченню, даний фактор безпосередньо впливає на витрату палива. Завдяки комфорту, економічності і високих показників безпеки на мокрій дорозі, шини були рекомендовані для комплектації автомобілів Renault, Fiat.


Вигоди:

  • Низький рівень шуму
  • Висока ударостійкість
  • Довгий термін служби

Переваги:​​

  • Покращені показники гальмування
  • Низький опір коченню
  • Збалансоване поведінку на всіх типах доріг

Nexen N'Blue HD:

Оставить отзыв!


ІНШІ МОДЕЛІ ПОТОЧНОГО БРЕНДА

ІНШІ МОДЕЛІ