Цього року захід Астон Мартін Ле Ман фестиваль, як очікується, відвідають більше 250 000 чоловік, які зможуть побачити на трасі Circuit de la Sarthe більше гоночних автомобілів британської марки, ніж будь-коли до цього.

45-хвилинний фестиваль, який пройде перед початком 24-годинної гонки, дозволить глядачам побачити такі знамениті гоночні машини, як Aston Martin DBR1-2 і DBR9, а також подивитися на заїзди автомобілів класів GT2, GT3 і GT4.

«Є дуже небагато виробників, які могли б вивести на трасу таку широку гаму гоночних автомобілів різних класів від LMP1 до GT4, - заявив менеджер з управління клієнтськими програмами в автоспорті Aston Martin Ендрю Вільямсон (Williamson Андрій). - Наше автоспортивне відділення проектує і виробляє переможні у своїх класах машини останні 11 років, і можливість побачити їх в одному місці, буде нагадувати про те, наскільки успішна була кожна модель».

Спонсором фестивалю є компанія Michelin, яка за рахунок цього розширює свою співпрацю з британським брендом. «Ми раді, що Michelin стала нашим титульним спонсором, - зазначив пан Вільямсон. - Наше партнерство продовжує стабільно і швидко розвиватися. В основній гонці братимуть участь п'ять Vantage GTE, оснащені шинами Michelin, і крім того наші нові Aston Martin Vantage Vulcan і GT12, створені з використанням досвіду участі в гонках на витривалість, також буде комплектуватися шинами французької марки»