Continental став головним спонсором футбольного чемпіонату

Ексклюзивним шинним партнером Кубка Азії з Футболу-2015, що проходить в Австралії з 9 по 30 січня, є компанія Continental. У рамках участі у футбольному турнірі виробник шин запустив ряд маркетингових кампаній «Thrill of Technique», що діють у всіх країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону, в тому числі і в Китаї, де Conti прагне збільшити впізнаваність і популярність бренду.

Зокрема, для Китаю, Кореї та Японії компанія Continental випустила спеціальний мобільний додаток. Над основними містами Австралії - Сіднеєм, Мельбурном, Канберрою, Голд-Кост і Брісбеном - в небо були підняті помаранчеві повітряні кулі з логотипами чемпіонату і Continental, по вулицях міст їздять «Conti-автобуси», а на стадіонах проходять різні розважальні заходи для футбольних фанатів .
В рамках чотирирічного спонсорського контракту з Національною збірною Китаю з футболу підрозділ Continental Tires China активно прагне використовувати Кубок Азії для збільшення популярності бренду Continental. В рамках проекту в Китаї був проведений конкурс серед уболівальників, першим призом якого стала поїздка на турнір до Австралії.

«Футбольні фанати у всьому світі захоплюються майстерністю і влучністю гравців, а компанія Continental Tires гарантує точність гальмування, керованості і руху на повороті своїх шин, створених на основі розроблених в Німеччині технологій. Технічність виконання - саме те, що пов'язує шини і футбол ", - заявив Джин Ванг-Вінтер (Jing Wang-Winter), маркетинговий директор відділення змінних легкових та легковантажних шин Continental Asia Pacific.