Спецавто для переможців престижних автоперегонів

На честь перемоги команди McLaren в турнірі "24 години Ле-ману", було вирішено випустити спеціальні автомобілі. Підготовкою спецверсії займався підрозділ британської марки McLaren Special Operations (MSO). Від стандартної версії суперкара версія 650S Limited Edition відрізняється особливим забарвленням кузова, а також повітрозабірником на даху і вентиляційними отворами на передніх крилах.
Суперкари отримали ексклюзивні ковані колесні диски, виконані в дусі гоночного автомобіля F1 GTR, помаранчеві супорти гальмівних механізмів, а також карбоновий передній спліттер, задній бампер і дифузор.
McLaren 650S оснащується 3,8-літровою твін-турбо «вісімкою», що розвиває 650 сил, і семиступінчастим "роботом". Суперкар здатний набирати першу "сотню" за три секунди, а його максимальна швидкість складає 333 кілометри на годину. Всього на честь «ле-мановскої» перемоги свого автомобіля McLaren випустить 50 особливих машин.

McLaren 650S
Ці «Мерседеси» присвячені чемпіонству команди Mercedes-AMG у Формулі-1. Родстер з чорно-золотистим оформленням кузова побудований на честь чемпіона Льюїса Хемілтона, а світло-сріблястий - на честь Ніко Росберга, який завоював «срібло».
Mercedes-Benz SL63 AMG оснащується 5,5-літровим турбомотором V8, що розвиває 537 кінських сил, і семиступінчастим "роботом". Родстер здатний набирати першу "сотню" за 4,3 секунди.

Ключ, табличка на центральній консолі і килимки машини Льюїса прикрашені схемою траси «Сільверстоун», а автомобіль Росберга  має зображення «Хоккенхаймринг».
Тираж кожної з спецверсій обмежать 19 екземплярами.