Північноамериканське відділення Michelin запускає нову рекламну кампанію, в рамках якої запрошує всіх бажаючих розповісти історію, пов'язану зі своїм першим автомобілем. У соцмережах кампанія проходить під хештегом #firstcarmoment. Як заявляє Michelin, вона націлена на те, щоб збільшити обізнаність громадян про пов'язані з шинами питаннях безпеки.

За даними проведеного Michelin дослідження, четверо з п'яти американців можуть назвати марку і модель свого першого автомобіля, але лише один з п'яти може згадати, які на машині стояли шини. Компанія також з'ясувала, що 33% беруть участь в опитуванні не знали, як правильно перевіряти стан протектора, а приблизно половина не була впевнена, що в їхньому автомобілі є манометр для вимірювання тиску в шинах.

"Як виробник шин, ми приділяємо увагу питанням дорожньої безпеки вже 125 років, і ми прагнемо нагадувати водіям, як підтримувати їхні автомобілі і шини в кращому стані," - прокоментував запуск кампанії маркетинговий директор Michelin North America П'єр Баррард (Pierre Barrard).

 

Нагадуємо, що в мережі шинних центрів «Твоя шина» діє програма «Безкоштовна перевірка стану шин для Вашої безпеки», яка покликана на мінімізацію ризику виникнення небезпечних ситуацій під час руху автомобіля, що може бути пов’язано з шинами. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наші центри в зручний час.