В Мілані презентували новий Календар Pirelli на 2015 рік

Календар Pirelli на 2015 був представлений засобам масової інформації, гостям і колекціонерам, присутніх зі всього світу в Мілані на майданчику сучасного мистецтва Pirelli HangarBicocca

Вибір місця припав на Мілан з метою презентації культового календаря з лейблом Made in Italy в місті, який в 2015 році прийме всесвітню виставку Expo Milano 2015.

Автором сорок другого видання календаря став Стівен Майзель (Steven Meisel), один з найбільш успішних фотографів світового рівня, відомий еклектичним характером і скромністю. Творчість Майзель - п'ять днів зйомок в минулому травні в студії Нью-Йорка - повертає календарем абсолютно центральне положення жіночого образу в самому класичному форматі календаря: 12 кадрів (плюс обкладинка) на 12 місяців.

Майзель пропонує ряд культових образів сучасності і ще раз демонструє велике вміння перетворювати своїх моделей. В цьому фотографу допомагала Карін Ройтфельд (Carine Roitfeld) - колишній директор французької версії журналу Vogue, один з провідних представників світу високої моди - і Пет Макграт (Pat McGrath), один з найвідоміших візажистів в світі.
 У своїй роботі Майзель синтезував образи, найчастіші в сучасному суспільстві: «Мені здається, - пояснює він, - що саме дані естетичні моделі є орієнтиром в сучасному світі. Вони представляють ті стереотипи, які сьогодні нам нав'язують мода і "система зірок". Я хотів створити не концептуальний календар, підв'язаний до певного місця розташування, а 12 плакатів, на яких жінка зважаючи на свою чуттєвість була б абсолютною героїнею 12 різних образів. Я хотів обмежити застосування одягу та аксесуарів і керувати повною свободою творчості,  гра з кольоровими гамами, макіяжем, матеріалами послугувала великим стимулом».

Цього року календар називається Calendar Girls 2015 («Календар дівчат 2015»), героїнями якого є 12 топ-моделей і перспективних манекенниць. Ними стали американки Джіджі Хадід (Gigi Hadid), Кендіс Хаффін (Candice Haffine), Керолін Мерфі (Caroline Murphy) і Кемерон Рассел (Cameron Russell), бразилійки Ізабелі Фонтана (Isabeli Fontana), Адріана Ліма (Adriana Lima) і Ракель Циммерман (Raquel Zimmerman), англійка Карен Елсон (Karen Elson), пуерториканка Джоан Смоллс (Joan Smalls), росіянки Наталія Водянова і Саша Лусс, а також німкеня Анна Еверс (Anna Ewers)
Презентація Календаря передує відкриттю виставки Forma e Desiderio - The Cal Collezione Pirelli («Форма і бажання - колекція календарів Pirelli»), яка пройде в королівському палаці в Мілані з 21 листопада по 19 лютого 2015 за підтримки Управління культури міланської мерії, при патронажі Expo Milano 2015 та організації королівського палацу. Виставка була створена завдяки фундаментальному вкладом компанії Pirelli, що надала п'ятдесятирічний архів календаря.

 

Адріана Ліма - Січень
Наталія Водянова - Лютий
Джоан Смоллс - Березень
Кендіс Хаффін - Квітень
Керолін Мерфі - Травень
Анна Еверс - Червень
Камерон Рассел - Липень
Саша Лус - Серпень
Карен Елсон - Вересень
Ізабеллі Фонтана - Жовтень
Джиджі Хадід - Листопад
Ракель Циммерман - Грудень