Актор Кен Чжон, відомий за ролями у франшизі «Похмілля у Вегасі» та новому ситкомі «Доктор Кен», продемонстрував у нових рекламних роликах, як шини Bridgestone дозволяють проїжджати більшу відстань без дозаправки

Не так давно американське відділення Bridgestone представило свої останні рекламні відео, присвячені паливноефективним шинам сімейства Ecopia, в яких актор Кім Чжон (Kim Jeong) разом з інженерами шинної компанії вирушає в поїздку до Лас-Вегаса. По дорозі Чжон проїжджає повз заправні станції і сміється над водіями, яким доводиться зупинятися, щоб заправитися, в той час як він користується перевагами економічних шин від Bridgestone. Ролики присвячені новітнім шинами лінійки Ecopia під назвою Bridgestone Ecopia EP422 Plus, які можуть дозволити проїжджати на одному баку на 30 км більше (у порівнянні з Firestone FR710).

«У Bridgestone ми фокусуємося на інноваціях, які корисні для тих, хто використовує наші продукти, і економія палива, що забезпечується шинами Ecopia EP422 Plus, є відмінним прикладом цього підходу, - зазначив директор з маркетингу американського підрозділу Bridgestone Філіп Доббс (Philip Dobbs). - Покращена ефективність споживання палива дозволяє знижувати витрати водіїв, а це викликає інтерес в американців, які прагнуть заощадити свої долари. Унікальний комедійний стиль Кена Чжон, проїжджаючого повз заправних станцій, чудово підходить для того, щоб продемонструвати, як правильно вибрані шини знижують витрати на паливо ».
 Всього було знято два ролика, і крім цього будуть запущені паралельні кампанії за участю Чжона в Інтернеті, в тому числі в соціальних медіа.

«Хто краще підходить для реклами нових економічних шин Bridgestone, ніж актор і комік Кен Чжон, який мандрує до Вегаса? - Заявила Джулія Мелле (Julia Melle), старший віце-президент і виконавчий креативний директор агентства Publicis Dallas, яка працювала над кампанією. - Кен знущається над тими, кому доводиться зупинятися на заправках, так, як може тільки він ».
Bridgestone Ecopia EP422 Plus продаються в США як всесезонні шини, а їх гарантійний пробіг дорівнює 110 000 км. Шини доступні в 43 розмірах з діаметром від 15 до 18 дюймів і призначені для численних популярних легкових автомобілів, а також мікроавтобусів.

Для мешканців України компанія Бріджстоун пропонує спеціальні моделі з лінійки Ecopia ЕР150, ЕР200, та нова еко-шина для позашляховиків ЕР850. Дана гума є у нас на сайті, замовляйте!