23 квітня на урочистій церемонії в Нью-Йорку американському підрозділу Bridgestone була вручена престижна нагорода Edison Gold Award за дослідження в галузі отримання натурального каучуку з гваюлу - пустельного чагарнику, що росте на південному заході США і в Мексиці. Гваюловий каучук планується використовувати у виробництві шин Bridgestone.

Нагороду імені знаменитого винахідника присуджують компаніям, які завдяки інноваційності та креативності здатні вплинути на майбутнє світової промисловості. У журі входить більше 3000 експертів, які цього року визнали проект Bridgestone кращим у категорії «Інновації в автомобільній галузі».

«Робота, яку ми проводимо в дослідницькому центрі в Арізоні, вкрай важлива, оскільки вона допоможе диверсифікувати поставки натурального каучуку і знайти новий поновлюваний і екологічний вид сировини, - зазначив Білл Ніор (Bill Niaura), директор по новим бізнес-напрямками американського відділення Бріджстоун. - Це лише один з наших інноваційних проектів, спрямованих на реалізацію нашої довгострокової стратегії, в рамках якої ми маємо намір до 2050 року виробляти всю продукцію з матеріалів, одержуваних з поновлюваних джерел. Для нас честь отримати цю нагороду».

У 2014 році компанія почала виробництво каучуку в своєму центрі в Арізоні, і в компанії відзначають, що оскільки зараз весь натуральний каучук у світі отримують з гевеї, що росте в південно-східній Азії, використання гваюли у шинному виробництві здатне надати новий стимул розвитку економіки США. За допомогою цього та інших подібних проектів Bridgestone також має намір підготуватися до очікуваного зростання попиту на натуральний каучук.