Три виробника шин потрапили до щорічного переліку американських компаній з солідною репутацією US RepTrak 100, представлений Reputation Institute і опублікований в Forbes.

В Список потрапили Michelin North America Inc., Bridgestone Americas Tires Operations LLC і Pirelli Tire North America Inc.

Список US. RepTrak вимірює суспільне сприйняття компаній по семи категоріях: інноваційність, лідерство, керівництво, громадянська відповідальність, робоча обстановка, продуктивність і продукти / послуги.

Компанія Michelin зайняла 33 місце списку, Bridgestone - 84, а Pirelli - 98. Як зазначає у своєму прес-релізі італійський виробник, йому вперше вдалося потрапити в список ста американських компаній з найкращою репутацією.

Reputation Institute повідомляє, що модель RepTrak представляє єдину у своєму роді систему вимірювання громадського уявлення про найвідоміші світові компанії. База даних RepTrak включає більше 7000 компаній з 50 країн, а в опитуваннях для складання американського списку 2015 взяло участь понад 70 тис. Чоловік.

«Компанія Pirelli пишається тим, що вперше увійшла до рейтингу кращих компаній країни US RepTrak 100, - заявив П'єрлуїджі Дінелло (Pierluigi Dinelli), голова і головний виконавчий директор північноамериканського підрозділу Pirelli. - Це досягнення відображає нашу прихильність американському шинному ринку, де ми сфокусували увагу на розробці нової продукції, створеної спеціально для місцевих автовиробників і споживачів. Ми використовуємо для цього технології, інновації та ноу-хау, створювані нами протягом 140 років».