Британська організація TyreSafe роздала нагороди

Британська організація TyreSafe нагородила компанію Michelin за видатний внесок у справу підвищення обізнаності населення про проблеми безпеки шин. Нагорода "Outstanding Contribution" була вручена французькій компанії за тривалу і плідну співпрацю: за останні роки Michelin організувала і провела кілька успішних освітніх кампаній, у тому числі і націлених на молоду аудиторію. У різних заходах Michelin взяло участь понад 11 тис. осіб, а в ході програми Fill Up With Air за десять років було перевірено стан покришок у більш ніж 10 тис. автомобілів.

Компанія Michelin була одним із засновників організації TyreSafe в 2006 році, і вона продовжує демонструвати прихильність нашій спільній справі", - заявив голова TyreSafe Стюарт Джексон (Stuart Jackson).

Всього цього року TyreSafe було вручено ще вісім нагород у різних категоріях, наприклад, найкращим автовиробником була названа компанія Ford
Звання "Кращого виробника шин" дісталося Goodyear за великий внесок в освіту та навчання підростаючого покоління у питаннях дорожньої безпеки. Інтерактивна кампанія "Young Driver Campaign", що включає різноманітні освітні матеріали, онлайн-ігри та змагання, була створена насамперед для дітей віком від 11 до 16 років; вона розповідає про правила безпеки на дорозі, і в ній вже взяло участь більше 200 шкіл. Крім того, цього року виробник шин випустив освітні матеріали для батьків та вчителів, щоб їм було простіше розповідати дітям про правила дорожньої безпеки.

"Як бренд Goodyear прагне до безпеки дорожнього руху. Наша освітня програма сприяє досягненню цієї мети, і ми сподіваємося, що вона дозволяє молоді краще підготуватися до ролі водія та учасника дорожнього руху ", - заявила на церемонії вручення нагород Кейт Макнамара (Kate Macnamara), керуюча по зв'язках з громадськістю Goodyear Dunlop.

Всього організація TyreSafe об'єднує більше 80 членів; їх спільні зусилля сприяли зниженню числа пов'язаних з шинами аварій на дорогах країни на 38% за минулий рік.