У 2015 році корейська Асоціація управління реєстрацією (KMAR) присудила нагороди Green-Star і Inno-Star шинам Hankook enfren eco і Hankook Ventus S1 evo2 відповідно. Як можна зрозуміти з назв, перша вручається за екологічність, а друга за інноваційність.
Варто відзначити, що Hankook enfren eco, які володіють низьким опором коченню і користуються великим попитом в Кореї і Японії за здатність знижувати паливо, отримують нагороду вже восьмий рік поспіль. Що стосується Hankook S1 Ventus evo2, то це шини класу UHP, які виробляються із застосуванням технологій, розроблених Hankook під час участі в чемпіонаті DTM. Завдяки цьому шини мають поліпшену керованістю і високим зчепленням, які вони поєднують з екологічністю
Як зазначив генеральний директор Hankook Син Хва Су (Seung Hwa Suh), «лідерство Hankook в області екологічно чистих технологій і прагнення задовольнити попит на інноваційні продукти призвели до того, що ми вже вісім років поспіль отримуємо нагороду Green-Star. У майбутньому ми продовжимо інвестувати в наукову діяльність, що допоможе нам зайняти місце в списку провідних світових шинних компаній».
Цього року на отримання нагород Green-Star і Inno-Star претендували 614 кандидатів в декількох десятках товарних категорій.