Hankook Tire знову потрапила до азійського індексу Доу Джонса

Компанія Hankook Tire знову потрапила до азійського індексу стійкого розвитку Доу Джонса (Dow Jones Sustainability Asia Pacific Index, DJSI Asia Pacific), другий рік поспіль.

На основі довгострокових економічних, екологічних та соціальних критеріїв. Компанія Hankook Tire була включена в індекс DJSI Asia Pacific, як лідер в галузі стійкого розвитку.

Також Hankook Tire отримала високі оцінки в таких галузях корпоративної відповідальності,  як боротьба зі зміною клімату, залучення та збереження талантів, етичне  управління та раціональне природокористування.

Як соціально відповідальна компанія, Hankook Tire проводить активну політику корпоративної соціальної відповідальності – мова йде про програми, направлені на освіту молодого покоління, підтримку медичних закладів в Кореї та волонтерську діяльність. Окрім цього, компанія дотримується внутрішніх етичних стандартів та принципів Справедливої торгівлі.

Як заявив Сеунг Хва Су(Seung Hwa Suh), вице-голова та головний директор Hankook Tire, «включення компанії в азіатський індекс стійкості розвитку Доу Джонса знову підтверджує високий статус Hankook в Азії».

Також він підтвердив, що компанія й надалі буде працювати в напрямку розвитку екологічних та соціальних цінностей.