Щороку VW нагороджує обмежена кількість міжнародних постачальників, які проявили себе в плані впровадження інноваційних ідей і довели, що є надійними партнерами. Переможці цього року отримали нагороду з рук голови ради правління VW Мартіна Вінтеркорна (Martin Winterkorn), а також Франсіско Хав'єра Гарсіа Санса (Francisco Javier Garcia Sanz), члена ради правління, відповідально за закупівлі, на церемонії у Нойбурзі (Німеччина) 15 липня.

Від імені Bridgestone нагороду прийняв президент і генеральний директор європейського підрозділу компанії Франко Аннунціато (Franco Annunziato, який зазначив, що це «стало можливим завдяки відмінній командній роботі всіх відділень Bridestone».

«Я впевнений, що є два основні чинники нашого успіху, - додав пан Аннунціато після церемонії. - По-перше, ми продовжуємо успішну реорганізацію наших глобальних операцій відповідно до очікувань VW. По-друге, ми прагнемо створювати передові технології, щоб допомогти VW досягти своїх цілей щодо зниження витрати палива і викидів вуглекислого газу».