«Тольяттікаучук» увійшов до числа виробників 1-го рангу компанії «Кордіант» - провідного російського виробника шин. Відповідна нагорода у вигляді пам'ятного знаку була вручена керівнику служби якості «Тольяттікаучук» Ірині Ждановій на конференції постачальників «Кордіант» наприкінці вересня. У свою чергу компанія СИБУР - єдина з постачальників шинного виробника - була удостоєна нагороди «Кращий сервіс постачальника» як лідер у виконанні вимог споживачів.

Підставою для отримання нагороди підприємством «Тольяттікаучук» стали підсумки аудиту, проведеного шинним виробником на підприємстві синтетичного каучуку в 2014 році. Якість продукції Тольяттікаучука було високо оцінено фахівцями «Кордіант», які надалипідприємству 1 ранг - «Атестований виробник». Раніше аудитори «Кордіант» оцінювали систему виробництва каучуків на даному майданчику СИБУРу в 2011 році.

Тоді підприємство отримало 34,3 бала і знаходилося в ранзі надійних постачальників. У 2014 році майданчик оцінили в 40,3 бала, присвоївши їй максимальну оцінку - виробника 1-го рангу.

«На сьогоднішній день «Тольяттікаучук» як постачальник продукції для виробництва шин виконує всі вимоги компанії «Кордіант», - підкреслює керівник служби якості Ірина Жданова. - На підприємстві використовуються статистичні методи при аналізі якості готової продукції, успішно діє система менеджменту якості серії 9001, підписана технічна специфікація, в якій визначені спеціальні вимоги до якості продукції, що поставляється для виробництва шин. В даний час для подальшого розвитку системи менеджменту якості «Тольяттікаучук» впроваджує стандарт ISO / TS 16949, який застосовують в автомобільній промисловості».

Для виробництва шин компанія поставляє підприємствам «Омскшина» і «Ярославський шинний завод», що входить в АТ «Кордіант», ізопреновий каучук СКІ-3 і бутилкаучук БК-1675Н.