Continental ExtremeContact DWS06 є наступним поколінням моделі Continental ExtremeContact DWS це всесезонні шини класу UHP, призначені для спорт-карів і люксових швидкісних кросоверів. Для німецького бренду ця друга поспіль нагорода на SEMA, в минулому році її отримали ще одні всесезонні шини - Continental TrueContact класу «туринг».

 «Ми дуже горді тим, що наші шини вдруге поспіль отримують нагороду Best Product в категорії  «Шини та супутні товари» на виставці SEMA, - зазначив Тревіс Роффлер (Travis Roffler), директор з маркетингу американського відділення Continental. - Створюючи шини DWS06, ми змогли зберегти високе тягове зусилля на снігу, при цьому поліпшивши зчеплення на мокрій дорозі, керованість на сухому покритті і зробити шини довговічнішими. Це справжні UHP-шини, які сподобаються всім прихильникам спортивної їзди».

Вони стали першими шинами, виготовленими за технологією SportPlus, яка підвищила безпеку на слизьких поверхнях і збільшила ресурс шин. Крім цього, канавки Traction Grooves покращують характеристики на снігу за рахунок великої кількості крайок зачеплення, а ламелі X-Sipes поліпшили зчеплення на снігу, льоду і мокрій поверхні. Шини також забезпечені спеціальними індикаторами, що дозволяють візуально визначати правильність сходу-розвалу коліс, а також стежити за зносом покришок.

Модель доступна в 87 типорозмірах з індексами швидкості W і Y для дисків діаметром від 16 до 22 дюймів. Гарантійний пробіг становить 80000 км.