Новий автомобіль BMW 5-Series GT

Німецька автомобільна компанія BMW представила прес-реліз, присвячений випуску концепту плагін-гібрида 5-Series Gran Turismo, що володіє силовою установкою сумарною потужністю 670 кінських сил. Нова гібридна установка має назву Power eDrive. Вона буде встановлена на серійної моделі в 2015 році.
Інноваційна плагін-гібридна силова установка Power eDrive буде встановлюватися на спортивні моделі німецького концерну BMW. Використання потужних електромоторів дозволило досягти сумарної потужності в 670 к.с. в якості бензинового агрегату використовується 2,0-літровий турбомотор. Він має функцію генератора.
У рух автомобіль будуть приводити тільки електродвигуни. Один з них буде пов'язаний з трансмісією на задній осі. Другий електромотор буде приводити в рух передню вісь. Бензиновий мотор може передавати свій крутний момент через трансмісію на колеса тільки при різкому прискоренні або достатньо високому навантаженні. Дві третини загальної потужності в 670 к.с. забезпечують електромотори, які живляться від батареї ємністю 20 кВтг.