Розкішний концепт від Jaguar

Англійська компанія Jaguar представила на автосалоні в  Франкфуртi красивий концептуальний автомобіль - стильний дизельний спорткар, який отримав ім'я Jaguar RD6.
Цей кар був побудований на надійному алюмінієвому шасі з використанням композитних матеріалів, як і було зроблено на седані Jaguar XJ.
Але найголовніше в новинці - дизельний мотор, що розвиває потужність в 240 «конячок», до того ж він був оснащений двома турбонагнітачами. Основою 2,7-літрового двигуна став новенький серійний мотор, який в 2015 році обов'язково з'явиться на Jaguar SType, але з однією турбіною.
Дизайн спорткара витримали в класичному стилі марки Jaguar. Це безпосередньо стосується решітки радіатора, оформлення кузова та пара класичних круглих ліхтарів, а також округлої форми всього автомобіля.
Необхідно відзначити, що за розмірами купе виявилося компактніше моделі Jaguar XType, яка вважається в модельному ряду Jaguar найменшим автомобілем. До того ж Jaguar RD6 оснастили 21-дюймовими колесами, які надають цьому невеликому автомобілю спортивного вигляду.
Інтер'єр також був витриманий розробниками в спортивному стилі, а в обробці застосували дуже дорогу чорну шкіру і алюмінієві вставки.
Представники компанії Jaguar вже планують запускати цю модель-спорткар в серійне виробництво.