Skoda Superb i Yeti стануть більше

Компанія Skoda, роблячи новий акцент на дизайні, не зрадить своїм ключовим цінностям - практичності і доступності. Про це повідомив Франк Уелш, член ради директорів «Шкоди», відповідальний за технічний розвиток. Він також запевнив журналістів з Autocar, що машини чеської марки матимуть бiльше  внутрішнього простору і «просто-геніальних» рішень Simply Clever.

Чеська автомобільна компанія Skoda намагається випускати практичні транспортні засоби, тому прагне зробити свої автомобілі не тільки дешевше конкурентів, але і для гідної конкуренції, збільшивши їм корисний простір в салоні та багажному відділенні.

Як стало відомо, габарити нового Skoda Superb будуть більше, ніж у Volkswagen Passat, він стане в довжину майже 4,9 м, а за відстанню між осями колісних пар теж перевершить Passat (2791 мм). Довжина ж нового покоління Skoda Yeti стане більше на 100 міліметрів, нагадаємо, що у поточного покоління довжина трохи більше 4,2 м.

На питання про цінову політику Франк Уелш сказав, що весь цей час вона була дуже помірною і в осяжному майбутньому тренд не зміниться - ясна річ, з урахуванням інфляції і допустимої доплати за технічні новації. Комплектуватися, скоріш за все, нові автівки будуть шинами R16, в таких типорозмірах як 205/55R16, 215/60R16 та 225/50R16.