У США розпочато виробництво Nissan Murano 2015

Японська компанія Nissan почала збірку кросоверів третього покоління Nissan Murano на своєму виробництві в штаті Огайо. Початок продажів кросовера призначено на початок 2015 року. За планами автовиробника, вже в 2018 році буде досягнутий рівень локалізації збирання Nissan Murano на цьому заводі в 85 відсотків. Підприємство, яке створило приблизно 6 тисяч нових робочих місць, почало свою роботу ще в 2003 році, і за весь час в нього було вкладено близько 2,6 мільярдів доларів.

В оформленні інтер'єру нового Nissan Murano 2015 сталися чималі оновлення - в ньому втілений традиційний принцип національної культури - «Краса в простоті». Приміром, чисельність різноманітних кнопочок і тумблерів знизилася на 61 відсоток (з 25 на 10шт). Представники компанії постійно підкреслювали, що далеко не завжди клієнти воліють в автомобілі наявність різних девайсів. У більшості випадків покупець просто хоче, щоб ергономіка авто була зроблена якісно і в той же час просто. Так, наприклад, навіть власники смартфонів рідко читають всі прикладені до них інструкції, так як вони вже інтуїтивно усвідомлюють, як з цим працювати. Тому компанія вирішила, що моделі авто повинні бути ідентичними.

Новий Nissan Murano 2015 як і раніше оснащений V-подібною «шісткою» обсягом 3,5 л, потужність якої сягає 260 к.с. Але цей агрегат був злегка модернізований, тому, як заявляють представники компанії, він став на 20 відсотків економічнішим. Двигун працює на пару з автоматичною трансмісією Xtronic. Споживачам, як і колись, будуть доступні версії, оснащені не лише переднім, але і повним приводом.

Уже в стандартному оснащенні позашляховика присутній автоматичний двозонний клімат-контроль, спортивне кермо з обігрівом і функцією запам'ятовування встановленого водієм положення. Крім цього є і бесключевой доступ в салон з пуском движка однієї кнопочкой, а бічні дзеркала і крісло водія отримали в оснащення функцію пам'яті. Як окрема опція, компанією пропонується монтаж панорамного даху, що стала на 30 відсотків за площею більше і на 40 відсотків длинее в порівнянні з попередником.

Крім усього перерахованого вище кросовер Мурано оснастили чотирма відеокамерами (і спереду, і ззаду, і навіть з боків) і трьома радарами (спереду одним і двома ззаду). Ці пристрої передають отриману інформацію про навколишнє оточення на різні електронні помічники водія. Сюди увійшли система стеження за «сліпими зонами» із серії Blind Spot Warning (BSW), система, яка попереджає про можливе зіткнення - Інтелектуальний вперед попередження про небезпеку зіткнення (PFCW), а також система екстреного гальмування та круїз- контроль з інтелектуальною системою. Нова автівка, скоріш за все, буде комплектуватися шинами у розмірі 235/65R18.

Також розробникам вдалося звести на мінімум коефіцієнт аеродинамічного опору і тепер він дорівнює 0,31, а це рівень більшості спортивних автомобілів.

Ціни на кросовер компанія планує оголосити в кінці поточного року.