Американське відділення Bridgestone представило нові шини для грейдерів, використовуваних для прибирання снігу і вирівнювання поверхонь.

Нові шини під назвою Bridgestone V-Steel Snow Wedge All-Season (VSWAS) відрізняються збільшеним тяговим зусиллям в зимових умовах, а також низкою нових технологій, які, наприклад, запобігають застряганню каменів під час роботи на гравії. Таким чином, шини підходять для використання протягом всього року.

«Ми розробили ці шини, щоб клієнти могли використовувати їх цілий рік, - зазначила Мішель Лейн (Мішель Лейн), директор з маркетингу американського відділення OTR-шин Bridgestone. - Очищають вони дороги і шосе від снігу або вирівнюють поверхні, клієнтам необхідні грейдерні шини, які усувають необхідність у сезонній зміні покришок. Саме це ми і можемо їм запропонувати за допомогою радіальних шин VSWAS».

Спеціально створений малюнок протектора моделі збільшує зчеплення в зимових умовах, мінімізують потреба в ланцюгах протиковзання, а також оптимально підходить для використання на м'яких піщаних поверхнях і гравії. Шини також виготовлені з компаунда з підвищеною стійкістю до порізів і відрізняться високою придатністю до відновлення.

Шини також володіють ще декількома технічними особливостями. Так, збільшена глибина ламелей допомагає зберігати зчеплення навіть при високому рівні зносу, а перемички всередині контролюють рух блоків для максимального термін служби та запобігання застряганню каменів. Крім цього, широкі канавки і розташовані під кутом блоки також допомагають очищатися від каміння, що крім іншого робить хід більш комфортним. У стінках блоків розташовані додаткові канавки, які збільшують тягове зусилля на снігу.

Нова гума доступна у авторизованих дилерів Bridgestone в США і Канаді в розмірі 17.5R25.