Continental вибрала місцем для офіційної прем'єри нових шин UHP- Continental SportContact 6 виставку IAA 2015, яка пройде з 17 по 27 вересня у Франкфурті-на-Майні (Німеччина)

На своєму стенді Continental готується представити цілий ряд нових розробок для автомобільної індустрії. «Зараз три з чотирьох автомобілів у світі стали екологічнішими, безпечнішими, простішими в експлуатації і комфортнішими завдяки рішенням, технологіям і системам, створеними Continental, - заявив голова виконавчої ради компанії доктор Ельмар Дегенхарт. - На виставці IAA ми продемонструємо інновації, які незабаром з'являться на дорогах. Завдяки цьому ми в черговий раз покажемо, наскільки тісно компанія пов'язана з подібними інноваціями як провідний світовий постачальник технологій».

Крім усього іншого, в Німеччині відбудеться прем'єра абсолютно нових шин SportContact 6, про які в компанії поки що говорять лише, що це літні шини класу Ultra-High Performance, які «забезпечують максимальні зчеплення, контроль і стійкість на дуже високих швидкостях до 350 км/г».

У компанії при цьому підкреслюють, що новинку не слід вважати спадкоємицею моделі Continental ContiSportContact 5, так як, оскільки шини будуть доступні з діаметром від 19 дюймів, насправді їх варто розцінювати як заміну ContiSportContact 5P. Те, що у нових шин не буде літери Р у назві, частково пов'язано з спрощенням схеми назв основного бренду німецького концерну. З цієї ж причини лінійка спортивних шин Continental тепер називатиметься просто SportContact, а не ContiSportContact, як раніше.