З вересня на ринок вийде повна розмірна лінійка новинки від Dunlop - зимові шини Winter Sport 5. Модель, розроблена на базі свого попередника Winter Sport 4D, є вже четвертим доповненням до лінійки і пропонує зчеплення і продуктивність, оптимально відповідні для роботи в мінливих зимових умовах, на засніжених, зледенілих і мокрих дорогах.

Dunlop заявляє, що нова шина була розроблена, щоб допомогти водіям справлятися з самими різними і часто непередбачуваними зимовими дорожніми умовами. У розробці шини взяло участь понад 400 фахівців, які протягом двох років тестували прототипи на трьох континентах. Серед використовуваних для Winter Sport 5 інновацій - збільшене число блоків протектора, що поліпшують продуктивність на засніжених дорогах. Крім того, розташовані під кутом в центральній області протектора ламелі створюють додаткове поперечне зчеплення на слизьких поверхнях. Збільшена глибина канавок знижує ризик аквапланування, а оптимізована конструкція і поліпшений розподіл тиску в зоні контакту дозволяють домогтися підвищеної паливної економічності.
 У порівнянні з попередньою моделлю, Winter Sport 5 гарантує на 5% посилене гальмування на мокрій дорозі, на 16% укорочений гальмівний шлях на обмерзлій дорожньої поверхні і на 15% оптимізоване опір коченню. Крім того, на засніженій дорозі шина розганяється на 4% швидше, ніж її попередник.

«Зливові дощі та інші екстремальні погодні умови зустрічаються в Європі все частіше, і чудове зчеплення – необхідне навіть для зимових шин, - прокоментував запуск новинки Ханс Врійсен (Hans Vrijsen), маркетинговий директор Dunlop в Європі. - Ми представляємо нові шини, що забезпечують максимальну продуктивність незалежно від погодних та дорожніх умов».

Шини Dunlop Winter Sport 5 доступні в 43 розмірах і мають маркування TPMS.

Упоминаемые модели: