Бельгійська компанія Saroléa збирається взяти участь в одній з найскладніших світових гонок - Isle of Man, яка пройде цього року 10 червня. Спеціально для гонки компанія створила новий електричний мотоцикл Saroléa SP7 модельного ряду-2015, що працює на швидкостях до 270 км / год і розганяється з 0 до 100 км / год за 2,8 секунди.

Потужний і досить легкий мотоцикл буде укомплектований гоночними шинами Bridgestone Battlax V02, створеними за новітніми технологіями, які були розроблені на основі участі японського виробника в гонках MotoGP.

Bridgestone і Saroléa сформували технічне партнерство в 2014 році, японська  компанія надала проекту технічну підтримку і допомогла підібрати оптимально відповідну поставленим завданням гуму.

За словами Джейка Реншольта (Jake Ronsholt), керуючого директора відділення шин споживчого класу Bridgestone Europe, «це партнерство дає Бріджстоун  чудову можливість скомбінувати свій досвід участі в гонках MotoGP і уявлення про безпечну для навколишнього середовища мобільность. Супербайк від бельгійців відкриває дорогу до нових горизонтів електричних мотоциклів і «зелених» гонок, які скоро стануть нашою реальністю».