На цьому тижні корейська Hankook повідомила, що вперше буде поставляти шини для компанії Porsche, і заявила, що готова комплектувати кращі суперкари світу

14 квітня компанія оголосила про те, що кросовер Porsche Macan буде комплектуватися шинами Hankook Ventus S1 evo2 SUV класу UHP, спеціально розробленими для цього класу автомобілів. Таким чином, Hankook стала першою корейської шинної компанією, чиї шини були омологовані знаменитим німецьким автоконцерном.

«Добитися схвалення від Porsche не могло бути простим завданням, оскільки компанія вимагає тільки найвищої якості, - розповів старший віце-президент відділення шин для первинної комплектації Hankook У Бен Іль (Woo Byung Il) на прес-конференції в Кімсані (Південна Корея), де компанія влаштувала тест-драйв Hankook Tire Experience Day 2015, щоб відсвяткувати новий контракт. - Представники Porsche провели серію перевірок на нашому заводі в Угорщині, і крім того були проведені численні тести шин, у тому числі на виконання екстреного маневру на швидкості понад 220 км / год. Ми пишаємося тим, що стали першими корейською компанією, чиї шини були схвалені для Porsche. Хоча зараз ми комплектуємо тільки Macan, в майбутньому ми розширимо список моделей, які оснащуються шинами Ханкук».

Hankook Ventus S1 evo2 SUV - це високотехнологічні шини з декількома радіусами протектора і каркасом з двома шарами віскозного корду, які максимально збільшують площу плями контакту в будь-яких ситуаціях. Інноваційна тришарова структура блоків, створена за допомогою знань, отриманих в чемпіонаті DTM, і оптимізоване «сходове» розташування блоків у зовнішній плечовій зоні забезпечують високий рівень зчеплення в міру зношування, гарантуючи безпеку протягом усього терміну служби покришок. До складу гумової суміші нового покоління була додана силіка, що поліпшила тягове зусилля, зносостійкість і стійкість до термічного старіння, а спеціальний стірольний полімер дозволив додатково підвищити зчеплення на мокрій дорозі. Шини також забезпечені поліпшеною системою охолодження, що включає в себе «плавники» на дні канавок і створюють мікроворонки повітря поглиблення в зовнішніх стінках плечових блоків і прискорює розсіювання тепла для більш стабільною керованості і довговічності. Щоб підвищити комфорт під час їзди, були розроблені аеродинамічні боковини, які знижують рівень шуму і роблять дизайн шин більш спортивним.

Покришки випускаються в основному на заводі в Угорщині і пропонуються в 37 типорозмірах для дисків діаметром від 17 до 22 дюймів. Багато моделей володіють посиленою конструкцією (XL) та індексом швидкості W або Y. Для Macan шини будуть поставлятися в розмірах 235/60 R18 і 235/55 R19 (для передньої осі), а також 255/55 R18 і 255/50 R19 (для задньої осі).

«Ми хочемо встановлювати свої шини на Porsche 911, а зараз ведемо переговори з приводу комплектації ще двох моделей компанії, - зазначив пан У. - Зараз ми вже поставляємо шини Run-Flat для BMW і Mercedes, а також «самозаклеючі» шини для Volkswagen. При цьому вже в наступному році ми хочемо укласти контракти з такими топовими виробниками, як Bentley і Maserati, а в 2017-му почати поставляти шини для Ferrari і Lamborghini. Ми вже запланували зустріч з представниками одного виробника суперкарів, але я поки не можу сказати, якого саме. Ми починали з п'ятьма клієнтами, в тому числі Volkswagen і Ford, в 1999 році, а тепер наша клієнтська база зросла до 27 автовиробників ».

Останніми контрактами в секторі OE для Ханкук стали угоди про поставку шин для Audi TT і Ford Mustang.