Компанія Kumho представила нові позашляхові шини Kumho Road Venture AT51, а також туристичні всесезонні Kumho Solus TA11.

Наприкінці минулого року Kumho оголосила, що представить на американському ринку шість нових шин протягом 2015 року, та 1 червня в США і Канаді починаються продажі ще двох новинок з цього списку.

Шини Kumho Road Venture AT51 розроблені для «максимального контролю і на асфальті, і на бездоріжжі». У Тойо кажуть, що до цього ще ніколи не випускали шини з таким агресивним малюнком протектора, а поліпшені блоки нових шин здатні забезпечувати тягове зусилля на льоду, а також у найскладніших умовах бездоріжжя. Скошені високі блоки також дозволяють протектору швидко очищатися, що корисно в грязі і на снігу, спеціальний склад гумової суміші підвищив стійкість до порізів, а силіка дозволила знизити виділення тепла. Нові шини Kumho відповідають вимогам до зимових шин, про що говорить зображення сніжинки і гори з трьома піками на боковині.

Kumho Road Venture AT51 пропонуються в 43 типорозмірах з діаметром від 15 до 20 дюймів, а гарантійний пробіг (тільки розміри P-метрика) становить 80 000 км. У модельному ряду шини прийдуть на зміну Kumho Road Venture AT KL78.
Другою новинкою стали всесезонні Kumho Solus TA11, які, як заявляє виробник, «придатні до пересування по будь-яких дорогах від узбережжя до узбережжя США». Малюнок протектора включає в себе хвилеподібні ламелі і чотири поздовжні канавки, які покращують їздові якості на мокрій дорозі, а поліпшений компаунд продовжує термін служби шин і знижує опір коченню.

Kumho Solus TA11, які замінять шини Kumho Solus KR21, призначені для легкових автомобілів і компактних кросоверів і випускаються в 44 типорозмірах з діаметром від 13 до 18 дюймів. Гарантійний пробіг дорівнює 130 000 км.