Фінська Nokian представила нові шини Nokian NTR 74S, придатні до використання в різноманітних погодних умовах

Шини Nokian NTR 74S оптимізовані для експлуатації на магістралях і в першу чергу призначені для установки на причепи, але також придатні для монтажу на рульову вісь. Шини володіють маркуванням із зображенням сніжинки і гори з трьома вершинами (3PMSF) і підходять для використання протягом всього року в Центральній Європі, Скандинавії та Росії.

Шини відрізняються дизайном протектора з чотирма зигзагоподібними канавками, і в Nokian кажуть, що це новий тип малюнка, який гарантує, що шини збережуть свою ефективність по мірі  зносу. Масивні плечові блоки покращують надійність у складних умовах, а зигзагоподібна форма канавок також сприяє відштовхуванню каменів, зменшуючи ймовірність проколу.

Ламелі в центральній частині протектора повторюють дизайн канавок і підвищують поздовжнє і поперечне зчеплення в будь-яких погодних умовах. Індикатор DSI (Driving Safety Indicator), розроблений Nokian, дозволяє стежити за зносом шин, інформуючи про залишкову глибину основних канавок протектора. Маркування 3PMSF означає, що шини придатні для використання в умовах північної зими і можуть зберігати зчеплення навіть в глибокому снігу.

Нові Nokian також дозволяють економити кошти, оскільки володіють зниженим опором коченню, що дозволяє зменшувати витрату палива. Крім цього, завдяки високоякісному компаунду шини мають добрий ресурс навіть у складних умовах, що в поєднанні з високою придатністю до відновлення допомагає додатково скоротити витрати. Для відновлення є декілька протекторних стрічок Noktop.

«Nokian NTR 74S - це надійні шини для професіоналів транспортної індустрії, - зазначив Теппо Сілтанен (Teppo Siltanen), продакт-менеджер Nokian Heavy Tyres. - Зиґзаґоподібні канавки, унікальні ламелі в центрі і новий компаунд забезпечують шинам міцність, ефективність і економічність. Ці універсальні шини підходять для будь-яких  умов від скандинавської зими до ценральноевропейского літа».

Nokian NTR 74S стали останнім поповненням лінійки Nokian NTR, куди входять вантажні та автобусні шини, розроблені для ефективної роботи незалежно від умов. Перші розміри з'являться у продажу до кінця літа 2015 року в країнах Скандинавії і Європі. Шини будуть доступні в таких типорозмірах 385/55 R22.5 і 385/65 R22.5.