Continental ExtremeContact DWS06 - це всесезонні шини класу Ultra-High Performance, які є наступним поколінням шин Continental ExtremeContact DWS, представлених в 2009 році, і призначені для спортивних люксових легкових автомобілів і позашляховиків.

«Новинка прийде на зміну дуже популярним ExtremeContact DWS. Це наші найкращі всесезонні шини класу UHP, - зазначив директор з маркетингу американського відділення Continental Тревіс Роффлер (Travis Roffler). - Ми зберегли прекрасне зчеплення на снігу, при цьому поліпшивши характеристики на сухому і мокрому асфальті, а також збільшивши термін служби шин ».

Continental ExtremeContact DWS06 стали першими шинами, у виробництві яких використовувалася технологія SportPlus - виробник заявляє, що вона одночасно підвищує точність реакцій на повороти керма, покращує безпеку на мокрих, слизьких дорогах і робить шини довговічніше. Крім цього, канавки Traction Groove збільшують тягове зусилля на снігу за рахунок великого числа кромок зчеплення, а ламелі X-Sipe покращують їздові якості під час прискорення, проходження поворотів і гальмування на мокрій і сухій поверхні, а також на льоду.

Новинка забезпечена індикаторами зносу двох типів - AVS (Alignment Verification System) і TPI (Tuned Performance Indicator). Перші заздалегідь повідомляють про необхідність коригування установки коліс, а другий інформують про те, коли шини забезпечують оптимальне зчеплення в різних умовах - буква D означає Dry (сухий асфальт), W - Wet (мокрий асфальт), S - Snow (сніг).

Continental ExtremeContact DWS06 будуть випущені в три етапи з початку травня по осінь 2015 року та в цілому шини будуть доступні в 87 розмірах з діаметром від 16 до 22 дюймів і індексами швидкості W і Y.