Компанія «РОСАВА» розробила нове покоління літніх шин медіум сегмента ITEGRO з направленим малюнком протектора. У шині використано інноваційні технологічні та конструктивні рішення для оптимального балансу необхідних технічних характеристик за рівнем шуму, коефіцієнта зчеплення з дорогою і опору коченню, які відповідають новим підвищеним вимогам Євросоюзу (до 01.11.2016 року), і збільшеним вимогам кінцевих споживачів до шин.
Назва шини ITEGRO співзвучне зі словом інтеграція (від лат. Integer - повний цілісний непорушений процес, що має своїм результатом цілісність, об'єднання) Задумана інтерпретація: шина - єдина точка дотику з водієм, автомобілем і дорогою, забезпечує безпеку і задоволення від керування.


При розробці шини технічні фахівці компанії «РОСАВА» застосували останні досягнення шинної індустрії, реалізували сучасні конструкторські та технологічні рішення. Шина ITEGRO на стадії сертифікаційних випробувань, але попередні результати підтверджують закладені та очікувані в продукті характеристики, які на рівень вище попереднього покоління шин ТМ ROSAVA.
Нова шина розроблена для споживачів, які цінують співвідношення ціна і якість, сучасний дизайн і головне - безпека.
Завдяки новим рецептурами гумових сумішей на основі силіки, органосилани  і збільшеного вмісту каучуку, так само спеціальним елементам спрямованого малюнка протектора, шина ITEGRO забезпечує прекрасну керованість на сухій і мокрій дорозі.
Впевнену керованість і високу курсову стійкість автомобіля на всіх швидкісних режимах забезпечує монолітне центральне ребро трапецієподібної форми. Більше того, у міру його стирання, збільшується площа контакту з дорогою.
Лінійка шин розроблена в 13-ти типорозмірах з посадковим діаметром обода 13, 14, 15, 16 дюймів, індексом швидкості H і V. Розмірний ряд дозволить встановити шини власникам автомобілів середнього та компакт-класу. У продажу продукт з'явиться до літнього сезону 2016 року.