Нові шини для причепів від компанії Michelin

Північноамериканське відділення Michelin додало в лінійку ультрашироких вантажних шин X One нову модель Michelin X One Multi Energy T, яка призначена для причепів та використовується в регіональних перевезеннях.

За словами розробників, Michelin X One Multi Energy T відрізняються істотним зниженням показника нерівномірного зношування, та мають змогу забезпечувати значну економію пального, при цьому дозволяють перевізникам збільшувати навантаження на причепи до 320 кг в порівнянні зі стандартними зпаренними колесами.

Протектор складається з двох шарів – верхній оптимізував жорсткість та розподілення  навантажень для більш рівномірного зношування, а нижній зменшує внутрішнє нагрівання каркасу для зниження спротиву коченню та збільшення строку експлуатації. Хвиляста форма дна канавок запобігає застряганню  каміння, збільшена площа каналів водовідведення покращуються характеристики на мокрій дорозі, а мікроламелі які направлені в одному напрямі разом з цільними плечовими зонами, знижують рівень нерівногомірного зношування.

Шини розроблені за технологією Advances Casing Technology, яка дозволяє  змінити форму каркаса для більш рівномірного зношування. Завдяки цьому п’ятно контакту зберігає стабільну форму незалежно від маси вантажу, додали в Michelin. Окрім цього, в порівнянні з Michelin X One XTE новинкам має на 15% знижений опір коченню.

«регіональні перевізники, для яких важлива економія пального та збільшена вантажопідйомність власного транспорту, допоможуть отримати додаткові вигоди завдяки новим шинам Michelin- відповів Адам Мерфі (Adam Murphy), віце-президент по маркетингу американського відділення вантажних шин Michelin. – Шини також відрізняються більш рівномірним зношуванням, що є особливо важливим для причіпних колес, оскільки проблема некоректного зношування часто виникає у випадку з праними колесами і коли використовуються шини без пари. Michelin продовжує залишатися лідером в сегменті ультра широких шин, а нова інноваційна модель дозволяє значно зменшити витрати наших покупців. Це безкомпромісне рішення, яке допомагає одночасно зменшити вагу причепу, покращити ефективність споживання пального та збільшити час до заміни  шин».

 Michelin X One Multi Energy T були сертифіковані за умовами еко-програми SmartWay, що доводить їх властивість зменшувати витрати пального.  Шини будуть доступні в розмірі  445/50 R22.5, на початку 2015 року з’явиться у розмірі 455/50 R22.5.