Toyo Tire USA випускає нову шину Toyo Celsius, створену, як стверджує компанія, "для широкого спектру погодних умов". Новинка розроблена для забезпечення продуктивності на снігу і льоду, а також для підтримки потужного зчеплення круглий рік; фактично, відзначає компанія, що дана модель - незвичайний гібрид всесезонної і зимової шини.

Новинка забезпечує рівень безпеки, необхідний для зимових шин, і має відповідне маркування TPMS.

«Шини Toyo Celsius  призначені насамперед для тих, хто планує їздити по засніжених і зледенілих зимових дорогах на всесезонних шинах, - прокоментував випуск новинки старший операційний директор Toyo Tire USA Рой Бромфілд (Рой Бромфільд). - Шини Цельсія забезпечують зручність і безпеку, що є помітною перевагою для сьогоднішнього швидкого темпу життя і відповідає потребам багатьох автовласників».
 Toyo Celsius  має асиметричний малюнок протектора, що гарантує надійне зчеплення на снігу і льоду, а також забезпечує необхідну продуктивність на мокрій і сухій дорозі. Внутрішня область протектора функціонує за принципом зимових шин, її часта нарізка ламелей створює велике число ріжучих крайків, що підсилюють зчеплення на льоду і снігу. Крім того, спеціальні "снігові кігті" покращують рух по глибокому снігу, а дренажні канавки видаляють сніг і бруд із зони контакту.

У свою чергу, зовнішня область протектора діє як всесезонна: хвилясті ламелі оптимізують зчеплення на сухій і мокрій дорозі, а також підвищують жорсткість блоків, що поліпшує керованість. «Снігова кігті» розташовані і на зовнішній області протектора.

«Наша мета не в тому, щоб замінити зимові шини, - зазначив Бромфілд. - Наша новинка забезпечує більший рівень безпеки в порівнянні з традиційними всесезоннимі шинами. Універсальність, придатність до цілорічному використанню та підвищена безпека в зимовий період - чудова пропозиція для автовласників».

Шини Цельсія випускаються в 22 розмірах від 14 до 17 дюймів, а версія для повнопривідних автомобілів і кросоверів - в 24 розмірах від 17 до 20 дюймів. Легкові шини випускаються на заводі в Малайзії, а шини для кросоверів - на американському заводі в Джорджії.

Нова лінійка Toyo поки ексклюзивно доступна лише на ринку США, але надалі вона може з'явитися і на ринку Канади.