Наприкінці серпня 2015 відбудеться прем'єра нових шин Continental класу «супер-спорт»

Як відзначають в Continental, шини нового покоління володіють такими видатними технічними характеристиками, що їх слід віднести до сегменту Ultra Ultra High Performance (U-UHP). За словами розробників, нові шини отримали найкраще від успішної моделі Continental ContiSportContact 5P класу UHP і шин Continental ContiForceContact, орієнтованих на використання на гоночному треку.

Шини Continental SportContact 6 розроблені для забезпечення максимального контролю, зчеплення та стійкості на швидкостях до 360 км/год. У виробництві був використаний ряд нових технологій, які дозволили поліпшити керованість на сухому покритті і точність реакцій на повороти керма. Завдяки цьому шини оптимально підходять для гоночних трас, але при цьому легальні для доріг загального користування, причому Continental запевняє, що їх зчеплення на мокрій поверхні одне з кращих в цьому сегменті.

Ще в процесі розробки нові шини отримали технічне схвалення від Honda і були омологовані для спортивного Civic Type R, вперше представленого на автосалоні в Женеві в березні 2015 року. Після цього Type R на шинах Continental встиг встановити рекорд кола для передньопривідних автомобілів на знаменитій трасі «Нюрбургринг».

В Continental підкреслюють, що прем'єра нових шин не означає, що компанія має намір повернутися в європейський автоспорт, а всі технічні деталі будуть оголошені під час офіційної презентації

Упоминаемые модели: