Apollo Tyres знайшла кошти для будівництва заводу в Угорщині

Apollo Tyres Ltd. оголосила про вирішення питання з фінансуванням будівництва свого нового заводу в Угорщині. Необхідний кредит в 300 млн. євро індійському виробнику шин надасть міжнародний консорціум банків, до якого увійшли ABN AMRO, Magyar Export-Import Bank, Raiffeisen Bank, Standard Chartered Bank і UniCredit Bank Hungary.

«Ми вдячні нашим партнерам з консорціуму, які знайшли прийнятне рішення з урахуванням конкретних потреб фінансування проекту», - сказав керуючий директор Apollo Tyres Hungary Канна Прабхакар.

Будівництво заводу в Дёндёшхалас вже почалося. Обсяг інвестицій складе 475 млн. євро. Пуск підприємства намічений на початок 2017 року. Персонал підприємства чисельністю близько 1000 чоловік буде виробляти щорічно 5 500 000 легкових та легковантажних шин, а також 675 000 покришок для важких вантажівок.

Завод в Угорщині доповнить існуючі потужності Аполло Тайрс в Нідерландах, дозволивши індійському виробникові представити на європейському ринку весь спектр шин під належними йому брендами Apollo і Vredestein.