Бренд Falken виходить на китайський ринок

На презентації в Шанхаї Sumitomo оголосила, що в січні 2015 бренд Falken буде офіційно запущений на ринок Китаю
Шинний бренд Falken незнайомий більшості китайських автовласників, але насправді його історія почалася більше 30 років тому, в 1983 році. Марка була створена в Японії, і зараз під нею випускаються в першу чергу спортивні шини і шини класу UHP. Шини Falken також користуються певною популярністю в США і Європі, особливо серед любителів тюнінга.
«Бренд Falken народився в Японії і набрав зрілості в США, а потім в Європі. Це дійсно міжнародний бренд, і шини Falken отримували високі оцінки в численних тестах європейських журналів », - зазначив заступник генерального директора Sumitomo Масахиро Осима (Масахиро Осима).
За словами представників Sumitomo, першими на китайський ринок будуть випущені шини Falken Ziex ZE914. Шини будуть доступні в 28 розмірах від 185/60 R14 до 255/45 R18, тобто вони будуть придатні до установки на широкий спектр автомобілів від Volkswagen Polo до Mercedes S-Class і Porsche 911. Ця ж модель входить в первинну комплектацію Jeep Compass (у розмірі 215/60 R17).


Шини Falken Ziex ZE914 мають більш жорстку внутрішню структуру, завдяки якій поліпшується керованість і стійкість в поворотах. Крім того спеціальний склад гумової суміші з вмістом силіки дозволив поєднати безпеку на мокрій дорозі зі зниженим опором коченню, яке робить їзду на автомобілі більш економічною і екологічною