Continental купує компанію з виробництва прес-форм для шин

Компанія Continental купує німецьку компанію AZ Formen- und Maschinenbau GmbH, що займається випуском прес-форм для шин. Conti, як повідомляється, придбала частки, що належали двом колишнім акціонерам компанії.

Подробиці угоди будуть представлені в січні 2015 року, співробітники AZ Formen- und Maschinenbau GmbH були повідомлені про зміну власника на зборах.

"Компанія Continental входила в число клієнтів AZ Formen- und Maschinenbau GmbH протягом багатьох років, - йдеться в офіційній заяві виробника, - і тепер AZ разом зі своїм чеським підрозділом (AZ Czech Sro; d.Red.) стане важливою частиною Групи Continental і продовжить своє зростання ".

Число співробітників чеського підприємства AZ Formen- und Maschinenbau досягає 320 чоловік. Як повідомляється на сайті німецької компанії, за 75 років свого існування вона стала "провідним постачальником якісної продукції та сервісних послуг для шинної індустрії". У 2012 році товарообіг AZ склав 22,8 млн. євро, 60% якого припало на продажу прес-форм для шин.