На початку жовтня Continental відкрила новий трек для тестів на керованість на сухій поверхні в Ювалді (Техас, США). Новий трек довжиною майже 3 км і шириною до 12 м пропонує широкі можливості по тестуванню різних продуктів, таких як шини, системи допомоги водієві і компоненти для безпілотних автомобілів, у тому числі і з імітацією екстрених ситуацій. Тести будуть проводитися з використанням легкових автомобілів, позашляховиків, мінівенів і мотоциклів. При цьому на треку присутні деякі елементи, яких немає на полігоні Contidrom в Ганновері (Німеччина).

Відкритий трек буде експлуатуватися американським відділенням Continental, автомобільними виробниками та організаціями, що займаються шинними тестами. Зазвичай компанія проводить тести в Німеччині, але полігон у США створює можливості для випробувань в зимовий період.

Не так давно компанія також оголосила про розширення полігону Contidrom, де з'явиться новий трек для тестів на мокрій поверхні. В цілому компанія інвестувала в свій шинне відділення більше двох мільярдів євро з 2011 року.